מורן מגל- The Shade Of Metal Project

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
מורן מגל, צילום: דור מלכה
מורן מגל, צילום: דור מלכה

הצד הנשי של ההבי מטאל

 

מופע חדש של עיבודי פסנתר ושירה ללהיטי הבי מטאל מכל הזמנים של הזמרת והיוצרת, מורן מגל, Shade of Metal Project The – יוצא לדרך

 

תשכחו מדיסטורשנים, קעקועים ומיתרים קרועים על הבמה. מופע הבי מטאל חדש, בועט ומבריק בעיבודי פסנתר וירטואוזיים ויפהפיים מבית היוצר של הפסנתרנית והזמרת מורן מגל,

The Shade of Metal Project, יוצא לדרך. מורן מגל מעניקה אינטרפטציה רוקיסטית חדשה ושונה, לנכסי צאן ברזל של שירי הבי מטאל גבריים ומעניקה להם משמעות וזהות אחרת.

 

במופע החדש, שכולו על טהרת העיבודים המקוריים, מחברת מורן מגל בין הפסנתר לעולם הזעקה והמחאה של ההבי מטאל. התוצאה המתקבלת היא משהו שעוד לא שמענו: עיבוד לשירה ופסנתר מזווית אישית מהוקצעת, חדה, חריפה וחפה מקלישאות. מורן מגל מצליחה לא רק לשמר את המסר המוזיקלי, אלא גם לזקק אותו ולהנגיש אותו לקהלים חדשים. זהו מופע חוצה גילאים המפשיט את המוזיקה מהפוזה והופך אותה נוחה לעיכול גם לחובבי הז'אנר הוותיקים, גם לקהל צעיר יותר שיתלהב ממופע מרענן ובועט וגם לחובבי מוזיקה המדירים את אוזניהם מהבי מטאל וישמחו לגלות פן חדש ומואר במוזיקה אפלה.

 

במהלך המופע תבצע מורן מגל שירים של להקתMetallica , System of down, Black Sabbath, Orphandland, Dream Theatre, Led Zeppelin, Marilyn Manson,Pantera  ועוד, לצד חומרים מקוריים מתוך 2 אלבומיה:  רגישות יתר בעברית ו- Piece of Advice באנגלית.

 

המופע, The Shade of Metal Project, כבר קיבל חשיפה מוקדמת באירופה וזכה להצלחה רבה. קצת לפני שמורן מגל "נחטפת" למסע הופעות נוסף באירופה, המתוכנן לחודש אפריל הקרוב, היא יוצאת עם הפסנתר לסבב הופעות ברחבי הארץ.

 

קליפ מתוך המופע:

 

פתיחת דלתות 21:00

תחילת מופע 21:30

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן