מרסלו נמי ואמיר וייס- דואט גיטרות

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

מרסלו ואמיר

מרסלו נמי ואמיר וייס

דואט גיטרות

מרסלו נמי ואמיר וייס נפגשים לדואט גיטרות במופע סוחף. השורשים הברזילאים של נמי והאלתור והג'אז של וייס נפגשים למופע משותף, בו הם ינגנו מוזיקה מקורית של שניהם לצד מוזיקה ברזילאית מגוונת.

מרסלו נמי נולד בעיירה קטנה בפרברי ריו דה ז׳נירו. נמי כבר הופיע והקליט עם מיטב האמנים בברזיל, ביניהם שיקו בוארקה, דניאלה מרקורי, איוון לינס, המילטון דה הולנדה ועוד. בישראל שיתף פעולה עם יוני רכטר, שם טוב לוי ושלמה יידוב.
בנוסף להיותו חבר קבע בהקלטת האלבום הרשמי של הקרנבל היוצא מידי שנה בשנה, לנמי שני אלבומים, Wind Toy  וBack Again, אשר מבליטים את אהבתו למסורת הברזילאית אך יחד עם זאת את השאיפה לחדשנות ושבירת מוסכמות הכלי.
אהבתו לגיטרה הקלאסית והחשמלית כאחד, הביאה את נמי לפתח טכניקת נגינה ייחודית במינה המשלבת בין השתיים ומהווה כיום השראה לנגני גיטרה רבים ברחבי העולם.

"אחד הגיטריסטים הגדולים של הדור החדש!" (איוון לינס- מגדולי מלחיני ברזיל)

"למרסלו נמי יצירתיות, כושר אילתור, אישיות וחוש קצב מרשימים מאוד!" (יוני רכטר)

 

אמיר וייס, גיטריסט ישראלי, יוצר ומנגן במגוון הרכבים בסגנונות שונים, ג'אז, רוק, מוזיקת עולם, ועוד. הקים והוביל את הרכב הג'אז האקספרימנטלי "MEME".' ומופיע בקביעות עם פרויקט ה"יידישבלוז". בין היתר אמיר ליווה את הזמרת ליאורה יצחק, את הכנר אלכסיי קוצ'טקוב ואת המוזיקאי אדיר לוי, והופיע בבמות ובפסטיבלים רבים. אמיר הלחין את המוזיקה למופע "גירושיהם המכוערים של השמש והירח" שמבוסס על הנובלה מאת הסופרת מיכל פיטובסקי, מופע בינתחומי שמשלב מוזיקה מולחנת ומאולתרת ביחד עם טקסט ספרותי.
בנוסף אמיר הוא בעל תואר שני מהאקדמיה למוזיקה בירושלים

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן