מתן אטיאס – "בית"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
מתן אטיאס "בית"
צילום: יהל שרביט


מתן אטיאס 

לאחר 32 שנים על הכדור (שכללו בין השאר ילדות מאושרת למדי בבאר שבע, ארבע שנים ביחידה מובחרת בצה"ל, מעבר לת"א, היכרות עמוקה עם שני צידי הבר בעיר, אלבום גנוז ואלבום בכורה שדווקא כן יצא- "תופסת") מתן אטיאס השיק לאחרונה את "בית", אלבומו השני. עד כה הרבה מתן להופיע (בליווי ההרכב שלו ולבד) על כל במה אפשרית ברחבי הארץ- מקריית שמונה ועד אילת.    

את מתן מלווים :

דרור רוסטמי (תופים), תמיר קיטאי (בס),

יוסי קמינסקי (גיטרות) ועופר פרוינד (סאונד).

 

מן הביקורות: 

"..היוצר והזמר, הרוקר בכל רמ"ח איבריו- מתן אטיאס, שחרר לאחרונה את אלבומו השני- "בית". באלבום החדש אטיאס מגוון וחד כתמיד- הוא בא לעשות רוק'נרול והוא יודע בדיוק איך לעשות זאת, בכל אחד ואחד מעשרת השירים הכלולים באלבום.. אטיאס יצר אלבום שלאלה הנחשפים אליו- ישמש אלבום שאינו בר חלוף..  
אטיאס שנון מאוד וזה ניכר בטקסטים משופשפים כ"האיש מהספסל", "ימי החג" הבלוזי, ומעל הכל "כסף טבול בדם" המחאתי, בועט וחסר הרסן.. הוא מציג בפנינו את המציאות כפי שהיא, בלי נסיון מלוקק להתיפייף או להיות מישהו אחר.. " (דודי פטימר, נענע 10)

"..עם תחילת המופע ניתן לחוש מיד כי מתן אינו קוטל קנים, הוא מוזיקאי מצויין, רוקר היודע לשוט על גבי סגנונות שונים, נוגע בפולק, נוגע בדיסטורשן, נוגע במלודיות.. בכלל, מתן יודע לשחק במילים, במחשבות, לערוך ולסדר ולהשאיר את המאזין עם האסוציאציות וחומר למחשבה.. שיריו בנויים נכון, בנושאים, בניסוחים וכמובן במנגינות וההפקה המוזיקלית החותמת כל שיר ושיר"  (יובל אראל, הבלוג של יובל אראל)

"..מתן אטיאס תופס את האוזן בשמיעה ראשונה.. בחור בן 31, (אבל נשמע צעיר מכפי גילו) עם תאבון גדול ותשוקה עצומה לרוק'נרול.. הוא לא מהסס להסתער על המגרש של הגדולים, ללכת במלוא הכוח על מפלי גיטרות עם שירה מודגשת שמתבססת על אנרגיות ביצוע גבוהות, אפילו בלתי מתפשרות, וחיבה בלתי מוסתרת לסאונד של אצטדיונים.. "   (עמוס אורן, הבמה)

 

דף הפייסבוק של מתן אטיאס

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן