מתן אטיאס- מופע להקה חשמלי

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
מתן אטיאס, צילום: אלון ראובני
מתן אטיאס, צילום: אלון ראובני

מופע חגיגי לרגל סיום סיבוב ההופעות

 

אלבום הבכורה כולל 11 שירים, כולם פרי עטו של מתן, העוסקים בנושאים הרלוונטיים לכולנו: חיפוש זהות בעולם מודרני, שוויון ומערכות יחסים, ועטופים במעטפת רוקנרול המצליחה להיות בועטת, רגישה ונגישה. חווית ההאזנה לאלבום מתעצמת במפגש עימו על הבמה. הכנות הרבה הטמונה בשירים עוברת לצופים באופן הכי ישיר ובלתי אמצעי שאפשר..

מין הביקורות:

"עם תחילת המופע ניתן לחוש מיד כי מתן אינו קוטל קנים, הוא מוזיקאי מצויין, רוקר היודע לשוט על גבי סגנונות שונים, נוגע בפולק, נוגע בדיסטורשן, נוגע במלודיות, בשיר השלישי הוא כבר מגיע לנושא האלבום "תופסת", בכלל, מתן יודע לשחק במילים, במחשבות, לערוך ולסדר ולהשאיר את המאזין עם האסוציאציות וחומר למחשבה, אלו לא שירים של "אני אוהב ולמה עזבתני…", שיריו בנויים נכון, בנושאים, בניסוחים וכמובן במנגינות וההפקה המוזיקלית החותמת כל שיר ושיר" (הבלוג של יובל אראל)

" 'תופסת' של מתן אטיאס תופס את האוזן בשמיעה ראשונה. אלבום בכורה עם תאבון גדול ותשוקה עצומה לרוק'נרול. 11 שירים על קצת יותר מ-41 דקות שבהם הוא לא מהסס להסתער על המגרש של הגדולים, ללכת במלוא הכוח על מפלי גיטרות כוחניות ורועשות, עם שירה מודגשת שמתבססת על אנרגיות ביצוע גבוהות, אפילו בלתי מתפשרות, וחיבה בלתי מוסתרת לסאונד של אצטדיונים. כבר על ההתחלה" (עמוס אורן, הבמה)

לינקים להאזנה:

"אין חדש"

 

"תופסת"

 

"אם לא היה פחד"

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן