נועם וזאנה מארחת את עופר פורטוגלי ודניאל תנחלסון

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

נועם וזאנה מארחת את עופר פורטוגלי ודניאל תנחלסון

 

 

נועם וזאנה מארחת את עופר פורטוגלי ודניאל תנחלסון

כבשה את אמסטרדם: נועם וזאנה מגיעה מאירופה לסיבוב הופעות חד פעמי, שבמרכזו הופעה מיוחדת עם קרולינה ואנסמבל מיתר בפסטיבל צלילים במדבר 31.12.16 ופסטיבל הפסנתרים בירושלים 24.12.16 .ומביאה הביתה את האלבום ששבה את אירופה MIGRATION LOVE בשנים האחרונות כובשת וזאנה את הבמות במיטב הפסטיבלים בבירות אירופה וזכתה לתשבחות ולקהל מעריצים גדול.

מה הביא זמרת-יוצרת מבאר שבע להגיע ל-iTunes 20 Top עם אלבומה האחרון LOVE MIGRAQTION ?

סיפור אהבה בשלט רחוק בין תל אביב ואמסטרדם. האלבום זכה ב-פרס אקו״ם לעידוד יצירה ובו מופגן קולה הכריזמטי של נועם ויכולתה הווירטואוזית לנגן על טרומבון ופסנתר בו זמנית.

נועם מושווית לעתים קרובות לנשים החזקות ביותר בעולם המוזיקה, ביניהן נינה סימון, טורי איימוס וליז רייט. נועם מופיעה בקביעות בפסטיבלים ברחבי העולם כולל פסטיבל אשה (חולון), TEDx) הולנד) ועידת השלום הבינ״ל (שווייץ), Jazzahead) גרמניה), Trimontiada) בולגריה), Jazz Roccella (איטליה), Tanjazz) מרוקו), Jazz Sea North) הולנד) ועוד רבים וטובים.

וזאנה היתה שותפה להקמת תזמורת המהפכה ושיתפה פעולה עם שורה ארוכה של מוזיקאים ביניהם Terell, Clayton John Stanford ,אביתר בנאי, ירמי קפלן, רונית שחר ועוד.

 

ציטוטים מן העיתונות:

יואב קוטנר: ״אתם תתאהבו בנועם מהר, ממש כמוני ״

״ הופעה שחייבים לראות!״ :NL, Volkskrant De

״מדהימה, מהממת, מרגשת, הבלדות שלה נכנסות מתחת לעור :DE, Zeitung Allgemeine

IT, Notitie Pisa :  ״וזאנה מדהימה ביכולתה הווירטואוזית אך למעלה מזאת ביכולת שלה להחזיק את  הקהל עצור נשימה מהתו הראשון ועד האחרון ״ 

 

 האתר של נועם וזאנה 

מעט רקע על עופר פורטוגלי

לאורך עשרים ושמונה שנות פעילותו מייצר עופר, סצנת ג´אז ישראלית, יחד עם אשתו איריס פורטוגלי. הם אמונים על פרוייקטים כמו מקהלת הגוספל, את לי לילה, coverdiscover ועוד. כרגע עופר מנהל אמנותית את פרוייקט ״עושים ג׳אז״, מחווה ליצירה ישראלית בשיתוף פעולה עם מיקי גבריאלוב, יהודית רביץ, ג׳יין בורדו, סגיב כהן ועוד. עופר הוא פסנתרן, מנהל מוזיקלי, מלחין ומעבד, מבכירי המורים בביה"ס רימון, מנהל מגמת מוזיקה בזיכרון יעקב בשיתוף עם בי"ס רימון.

 

 

 

 

פתיחת דלתות 21:30

תחילת מופע 22:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן