נועם וזאנה – מופע השקה לאלבום Love Migration

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

נועם וזאנה - מופע השקה Love Migration


קולה החם והכריזמטי של נועם ישאר אתכם זמן רב לאחר תום ההופעה. היא מחברת שירים מלאי ברק, עם פסנתר סוחף ושירה שובה, שהשפעות קלאסיות מתמסרות בהם לסולואים של טרומבון ג'ז. אישיותה המקסימה והדיאלוג האינטימי שהיא טווה עם הקהל עושים אותה לפרפורמרית מנצחת.

אלבום חדש – LOVE MIGRATION
אלבומה החדש של וזאנה הוא מעין יומן מסע, ובו תיאור חוויה של הגירה שגוררת בעקבותיה סיפור אהבה בשלט רחוק. בפשטות מתוחכמת, נועם נושאת את המאזינים איתה בחיפוש אחר תחושה של בית. האלבום זכה בפרס אקו"ם ונבחר במקום השני לאלבום הטוב ביותר של השנה בהולנד, לאחר שעמד במקום ה-14 במצעד רבי המכר של אייטיונז.

האלבום מציג את שיתוף הפעולה של נועם עם מוזיקאים בינלאומיים: הגיטריסטית סוזנה רעיה (ספרד), הבאסיסט פליקס הילדנברנד (גרמניה), המתופף בארתו סטאלמן (הולנד) והצ'לן ניצן לסטר (ישראל). באלבום שירים באנגלית ושיר אחד בעברית.

זהו אינו אלבום פופ רגיל. נועם מבססת את שיריה על פסנתר קלאסי וטרומבון ג'אז והשירה שלה היא רב תחומית. לייחוד של האלבום מוסיפים המוזיקאים שבאים מעולם הג'אז, הפופ והקלאסי. התוצאה היא אלבום בסאונד אישי ואינטימי בסגנון ייחודי ומגובש. כמו כן, האלבום מציג שילוב מסקרן של שירים עדכניים וטכניקת הקלטה ישנה – חטיבת הקצב (רית'ם' סקשן) של האלבום הוקלטה לייב כדי לתת נופך של חיות למוזיקה, כמו בימים ההם..
פתיחת דלתות 20:30
תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן