נורית האן זיגלר – "להניע גלגלים"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

נורית האן זיגלר - "להניע גלגלים"

נורית האן זיגלר – השקת שירי האלבום "להניע גלגלים"

 

"עם רעמה בלונדינית ודיסק ראשון ומשובח שכולו רוק אנד רוך, נורית האן זיגלר רומסת בעדינות את ההנחה כי העולם שייך לצעירים. האן זיגלר מעניקה לנו באלבום הראשון שלה, "מעבר לקו", תצוגת תכלית מוזיקלית מתוך הרפרטואר שלה".
(מתוך כתבה מאת אשר קשר במדור תרבות של "ידיעות דרום").

לאחר שחוותה אובדן גדול כאשר בתוך חודשיים נפטרו שני הוריה האהובים ושלוש שנים אחרי אלבום הבכורה, השיקה את אלבומה השני "הרמוניה משלה".

בינואר 2018 חוגגת נורית יומולדת בהשקת שירי אלבומה החדש "להניע גלגלים".

האלבום מגוון ומכיל 13 שירים. 9 אישיים, מקוריים ו-4 גרסאות כיסוי לקלאסיקות רוק נצחיות. השירים המקוריים וגם הקאברים, נוגעים בתחושות, חוויות ותובנות שצברה במהלך שנתיים של עבודה על האלבום, מתוך תשוקה עזה למוזיקה, לכתיבת תובנות חייה ומתוך אמונה שצריך לחיות את החלום ולא רק לחלום את החיים.

משפחתה של נורית כולה נרתמה ומעורבת בכתיבה ובהלחנה ויצירת המוזיקה, שהפכה חלק בלתי נפרד מקירות הבית. בעלה שותף לעריכת שיריה ובניה כולם שותפים לכתיבה, הלחנה ושירה.

האלבום פותח בשיר "תקשיבי", שנורית כתבה לאחר השלמה עם הפרידה מהוריה, שיר שהלחין בנה דניאל, ונסגר בשיר "Dream On", גירסת כיסוי לקלסיקת הרוק של להקת אירוסמית'.

באלבום תשמעו רוק וגם קלאסי. נורית מאמינה שאין לתחום מוזיקה לתוך סגנון מסויים ובעיקר מתמקדת בלהביא את האישיות שלה לתוך השירים עם הרבה כנות, תשוקה ואהבה….

נורית: "אנחנו בנויים מכל כך הרבה רבדים… אהבה, שמחה, כעס, עצב, תקווה..וכשמכניסים את זה לשירים, הכל מתפרץ בצורה שונה…ובסגנון שונה…מה גם שאני מביאה לשיריי את הילדה שבי, האישה שבי, הרעיה שבי והאמא שבי…"

במופע ההשקה מלווים את נורית נגנים מהשורה הראשונה:
בן עזר: גיטרה חשמלית/אקוסטית
דניאל זיגלר: גיטרה חשמלית/אקוסטית
מושיקו בילר: תופים
אלון גני: בס

אורחים :

אלירן זיגלר, דניאל זיגלר, אורי זיגלר ותום האן 

נורית מקדישה את האלבום וההופעה
להוריה האהובים שהרבה שירים נולדו מכאב הפרידה מהם

תבואו.
יהיה אששששש….

*מחיר כרטיס ביום המופע 50 ש"ח, תשלום במזומן בלבד.

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן