חפציבה זר אביב – "נשמה מזרחית"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

"נשמה מזרחית" עם אמנית החלילים חפציבה זר אביב ולהקתה


 

 

חפציבה זר אביב – "נשמה מזרחית"

מופע חגים 

נשמה מזרחית  – מופע חלילים ישראלי מלא גרובים ססגוניים כמחווה לקלאסיקות של  הזמר העברי והים תיכוני ופיוטים של אבא לכבוד החגים
מבית היוצר של אמנית החלילים הרב תחומית, חפציבה זר אביב ולהקתה

 

חפציבה תבצע במופע במגוון חלילים, מחליל הזהב הקלאסי ועד חליל הניי הטורקי, עיבודים בגרוב מיוחד  [לשירים כגון ״נפרדנו כך״, ״מרלן שלי״, ״נערי שובה אלי״, ״פרי גנך״], לצד תפילות ופיוטים תנכ"יים משיר השירים [ אשא עיני,עת דודים כלה,]  ומנגינות משמחות של מלחינים מהזמר העברי [ עמנואל זמיר , דוד זהבי].

מופע חובה לאוהבי החליל והמוזיקה העברית ישראלית וים תיכונית בכלל !

חפציבה , פרפורמרית בנשמה מביאה את מגוון החלילים עליהם היא מתמחה לקדמת הבמה וידועה במופעי מוזיקת עולם ובקונצרטים המושקעים שלה אותם העלתה במקומות ציוריים כמו גם באולמות נחשבים ובפארקים הגדולים בליווי תזמורות סמפוניות  מול אלפי אנשים .

ב2012 הגישה רסיטל משלה באולם הקרנגי הול בניו יורק.

ובקיץ 2016 ניגנה סולו במופע המחמם את להקת Deep Perple מול 12000 איש, בקיץ 2017 הופיעה מול 9000 איש עם המנצח והפסנתרן גיל שוחט והפסנתרן לאוניד פטשקה.

חפציבה הוציאה שלושה אלבומים , זהו האלבום הרביעי עליו היא עובדת לאחרונה עם מוזיקאים מהשורה הראשונה כמחווה לקלאסיקות הזמר הים תיכוני בשנות השבעים והשמונים.

מאז ומתמיד היא מחוברת גם למורשת המוזיקה הקלאסית האירופאית, אותה למדה וביצעה במשך שנים רבות וגם לסלסולים ולמאוולים של המוזיקה המזרחית, המהדהדים בתוכה מהשורשים של משפחתה. ומתוך כך יוצרת במופע שילוב מיוחד ומרתק בין הגרוב המזרחי למערבי

המופע מוקדש לאבי ז"ל הרב מיכאל זר אביב

חפציבה זר אביב – חלילי צד, חליל ניי, חליליות

רמי יוסיפוב (טיפקס)- עיבוד מוזיקלי, ומנגן בגיטרה, בבס, בסיטרן ובבוזוקי

תמיר לייבוביץ' – פסנתר וסינטיסייזר

עידו מימון – תופים

דניאל איבקוביץ' – כלי הקשה ודאף

האתר של חפציבה www.flutediva.co.il

 

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן