סא"ל חרדלי – פסטיבל הדור הבא

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

 

סא"ל חרדלי

 

להקת סא"ל חרדלי החלה לפעול באמצע שנת 2008, כאשר כל חבריה תלמידי תיכון טריים ורעננים בכיתה ט'. בגלגולה הראשון כללה הלהקה את אלון גורמן על גיטרה ואמיר שמש על סקסופון, וההשפעות העיקריות על הלהקה היו הרכבי פ'אנק רוק לועזיים והזמר שלמה ארצי.

לאחר כחצי שנה של פעילות והופעת בכורה חד- פעמית במועדון "הגנזך” ע”ה ,הצטרפו ללהקה שאול ברקן על סקסופון ואבשלום אריאל על גיטרה והחליפו את אמיר ואלון. הקישור נוצר דרך טום שהכיר את אבשלום מלהקה אחרת בה ניגנו ביחד, ואת שאול דרך תיכון תלמה ילין.

לאחר שהצליח טום להיפטר מכל סממני האישיות הקודמים של שאול ואבשלום לטובת הווי הלהקה המתחדש, הוחלט לקבוע הופעה להרכב החדש במועדון אחר בדרום ת"א גם כן. נכתבו שירים חדשים, ישנים עובדו מחדש והוקלטה גרסת דמו של השיר "מים" .(שהלהקה אינה מבצעת יותר בהופעות) ההופעה הועברה בשידור חי בערוץ בטלוויזיה והיוותה נושא שיחה פופולרי בקרב בני נוער בתל אביב.

מאז הופיעה הלהקה רבות,  ואירוע משמעותי לציון הוא הופעתה בפסטיבל “רוק עצמאות” 2010 . חבריה אף לקחו חלק בפרוייקטים שונים במהלך השנים כאשר הבולט שבהם הוא אופרת הרוק מאת אבשלום אריאל "מקהלת הנערות של לאב ביץ'”, שלאחרונה שוחררה לחנויות על דיסק.

בימים אלו מתכוננת הלהקה להקלטת אלבום הבכורה אשר יכלול ברובו שירים חדשים ושונים מאלו שנוגנו עד כה.

זוהי הזדמנות נדירה להאזנה לחומרים החדשים לפני ההסתגרות באולפן.

 

מעריץ:

   "אתם פשוט יותר מדי טוביםזה מפחידכל ההופעה הייתי עם פה פתוח

  ובאיזשהו שלב בהופעה חשבתי שטום הולך להפוך למערכת תופים"

 

פתיחת דלתות 21:00

תחילת מופע 21:30

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן