סדנת אמן עם – (Morning Bound (NYC

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
(Morning Bound (NYC
צילום : Deneka Peniston 2015


 

מורנינג באונד (Morning Bound) הוא שיתוף פעולה של הווקאליסטית תמי שפר והמתופף רונן איציק, עם הזמר והבסיסט היווני פניוטיס אנדראו. השלושה מנגנים רוק עם נגיעות של מוזיקה אלקטרונית, לופים ואפקטים בזמן אמת, ומושפעים באופן עמוק מסצנת המוזיקה הניו יורקית העכשווית, בה הם יוצרים ומופיעים. במאי 2015 הוציאו דיסק ראשון שזכה לביקורות מצוינות בעיתונות הבינלאומית. בקיץ 2016 יצא הטריו לסיבוב הופעות אירופאי, במהלכו יופיעו לראשונה גם בישראל.

בסדנה זו הטריו ידגים נושאים מוזיקליים שונים באמצעות נגינה מהרפרטואר שלהם ותרגילים בהשתתפות הקהל. מורנינג באונד הוא הרכב שמשתמש בקונספטים קצביים מתקדמים, השפעות מוזיקליות מתרבויות שונות ואלקטרוניקה. פניוטיס אנדראו, נגן הבס הידוע מעבודתו עם Now Vs Now, מארק ג׳וליאנה וג׳וג׳ו מאייר, ידגים כיצד הוא משלב מוזיקה קובנית בתפקידי הבס שלו וכיצד הוא משתמש בקונקול (שירת קצב מצפון הודו) על מנת להעמיק הבנה קצבית. תמי שפר משתמשת בלופים ובאפקטים על מנת להעשיר את הסאונד של ההרכב בדרכים שונות, והיא תדגים כיצד הוא עושה זאת במהלך ההופעות. כמו כן, היא תשתף את הקהל בשיטות לפיתוח השמיעה ההרמונית כבסיס לאילתור ווקאלי. רונן איציק ידגים כיצד בעזרת שימוש יצירתי ולא שיגרתי במערכת התופים הוא מעשיר את הסאונד של ההרכב. כמו כן, הוא יסביר על נגינה עם לופים מזווית ראייה של המתופף.

בסיום הסדנה יוזמנו המשתתפים לשאול שאלות, ולהתעמק באספקטים המוזיקליים בהם הם מתעניינים. מיד לאחר הסדנה תיערך הופעה של מורנינג באונד בבית היוצר, רוכשי כרטיס להופעה מראש יוכלו לקבל קוד הנחה למחיר מיוחד לסדנה.מן העיתונות:

"…Innovative, provocative and alluring…" -Howard Reich, Chicago Tribune

"…This is music that feels unbound, as Scheffer, Andreou and Itzik flex their collective creativity to their fullest with intoxicating results…" Peter Hum, Ottawa Citizen

 

תמי שפר– שירה, לופר

פניוטיס אנדראו– שירה, בס

רונן איציק– תופים, כלי הקשה

 

אתר: www.MorningBound.com

פייסבוק: https://www.facebook.com/morningbound

 

 

משך הסדנה שעתיים

תתקיים בין השעות 18:00-20:00

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן