סדרת מפגשים עם דורון מדלי- השיר כעסק כלכלי

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
סדרת מפגשים עם דורון מדלי
צילום: כפיר זיו

אקו"ם שמחה להזמינך לסדרת מפגשים מרתקת וראשונה מסוגה, עם אחד היוצרים המצליחים והפעילים בישראל – דורון מדלי

 

לראשונה מגיע מדלי לחלוק ולשתף עם קהל היוצרים, סיפורים ועצות מהניסיון הרב שרכש במגוון תחומים: הפקות טלוויזיה, ניהול אומנותי, מיתוג ושיווק, וכמובן כתיבת להיטים כגון: "אבא", "תל אביב", "היא רק רוצה לרקוד", "גולדן בוי", "שגעת טרפת", "אם יש גן עדן" ועוד..

המפגשים הם שילוב של הרצאה ושיחה פתוחה עם הקהל.

 

20.11 – מהפכה של שמחה – האם ניתן ליצור רק מתוך כאב? איך כותבים כשטוב לך? כיצד תהליך היצירה והמצב הנפשי שאנו נמצאים בו משפיע על התוצר הסופי ועל הקהל אליו הוא פונה? שיחה על הצלחה והמכשולים האישיים שבדרך אליה.

27.11 – מיתוג ושיווק היצירה – סקירת השינויים הטכנולוגיים והחברתיים של העשור האחרון והשפעתם על יחסי אמן – קהל. מדלי יספר על תהליכי מיתוג ואסטרטגיה מאחורי הלהיטים שלו, האירוויזיון, הקריירות של עומר אדם ושלומי שבת אותן ניהל אומנותית, וגם יציג מהלכים שיווקיים של אומנים בינלאומיים שכולנו מכירים.

4.12.16 מפגש שלישי – השיר כעסק כלכלי

הגיע הזמן לדבר על כסף. איך מתייחסים לשיר כעסק כלכלי? איך מגדילים הכנסות? האם אפשר להתפרנס מתמלוגים? שיחה בלעדית על הצד המסחרי והעסקי של היצירה, מנקודת מבטו של דורון.

איפה ומתי? המפגשים יתקיימו בימי ראשון, בתאריכים הנקובים, בין השעות 19:00 עד 21:00 ב"בית היוצר של אקו"ם", האנגר 22, נמל ת"א.

שימו לב!

*עלות השתתפות מיוחדת לשלושת המפגשים: לחברי אקו"ם – 70 ₪, לקהל הרחב – 120 ₪. בהרשמה מראש בלבד באמצעות כרטיס אשראי, בטלפון 03-6113456.

 *עלות ההשתתפות במפגש אחד: חברי אקו"ם – 30 ₪, לקהל הרחב – 50 ש"ח.

 לפרטים נוספים ניתן לפנות ל"מרכז השירות לחבר": members@acum.org.il  

 

פתיחת דלתות 19:00

תחילת סדנה 19:30

סיום סדנה 21:30

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן