עדן הולן ולי קורן

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
לי קורן ועדן הולן
צלום : נתן יעקובוביץ


עדן הולן ולי קורן במופע חדש

מופע משותף של הזמרת עדן הולן והמוסיקאית לי קורן בביצועים מקוריים ומפתיעים של מוסיקה יהודית, עליה גדלנו בבית, עם הרכב נגנים מיוחד.

במופע תשמעו שיריי נשמה יהודים בעיבודים מקוריים החל מג'אז, בוסה נובות ומוזיקה קלאסית.

בשנים האחרונות הזמרת  עדן הולן מטפחת קריירה בינלאומית ענפה, היא מוזמנת להופיע בכל העולם עם חומריה המקוריים בשילוב קלאסיקות של ג'אז, בליווי מוזיקאי ג'אז ידועי שם. לעדן סגנון מוזיקלי ייחודי שמקורו בג'אז בשילוב השפעות של מוזיקה ברזילאית ומוזיקה צרפתית. עדן שרה בשפות צרפתית, עברית, אנגלית, פורטוגזית וקריאולית. היא מפגינה יכולות מרשימות בשירה, אלתור ונגינה בכלי הקשה שונים. לאחרונה הופיעה ב: גרמניה, שווייץ, סין, ארה"ב, צרפת, קורסיקה, איי כף ורדה, מדגסקר(אפריקה) ואי הראוניון שבאוקייאנוס ההודי. בחודש נובמבר 2013 הוזמנה עדן ע"י TED -אתר ההרצאות הנודע, להרצות על המוזיקה שלה ושיתופי הפעולה הייחודיים שהיא עושה בארץ ובחו"ל. על הרצאתה ב TED היא קיבלה מדליית כבוד ותואר שגרירת רצון טוב, מנשיאת אי הראוניון שבאוקיאנוס ההודי.

 

לי קורן, מוזיקאית יוצרת, נגנית נבל וזמרת. מהמוזיקאיות המובילות בנבל בארץ כיום, מפגינה יכולות נגינה יוצאות דופן וחן כובש על במות בארץ ובחו"ל. לי בוגרת תואר ראשון מביה"ס למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה, אוניברסיטת ת"א, ותואר שני בתרפיה במוזיקה, אוניברסיטת בר-אילן. מופיעה עם אמנים וזמרים ישראלים רבים, תכניות טלוויזיה, טקסים, הקלטות והפקות שונות ברחבי הארץ. בנוסף, לי היינה בעלת חברת "בין המיתרים " ומופיעה בהרכבים אינסטרומנטליים שונים ברחבי הארץ ובקהילות יהודיות רבות ברחבי העולם. זוכת תחרויות שונות ומלגות, ביניהן קרן התרבות אמריקה –ישראל (קרן שרת). לי שמה לעצמה כמטרה להביא את הנבל, המוכר כיום בארץ ככלי תזמורתי בלבד, אל קדמת הבמה בסגנונות מוזיקה שונים, ואף בשילוב שירה עם חומרים מקוריים שכתבה והלחינה, עליהם עובדת במשך חודשים רבים עם המפיק המוזיקלי המוכשר אייל מזיג.

השתיים הוציאו לאחרונה סינגל חדש- שיר של עידן רייכל עם מילים מקוריות של עדן בצרפתית, וכעת הן משיקות מופע ייחודי זה לארץ ולחו"ל.

נגנים:

עדן הולן– שירה וכלי הקשה

אייל סלע– כלי נשיפה

אמיר קבלסקי– פסנתר

לי קורן– נבל ושירה

לירון מיוחס– כלי הקשה, פאנתם ושירה

נשמח לראותכם במופע ההשקה.

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן