עושים ג'אז עם עופר פורטוגלי

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

עושים ג'אז עם עופר פורטוגלי

עושים ג'אז עם עופר פרוטוגלי

סיבוב הופעות לרגל השקת האלבום

 

בהשתתפות: דין דין אביב, סגיב כהן – שירה; אלי מגן – קונטרבס ושירה; איריס פורטוגלי – תופים ושירה; ז'וקה פרפיניאן – כלי הקשה ושירה; עופר פורטוגלי – פסנתר, עיבודים והפקה מוזיקלית; עופר גנור – גיטרה;

3 זמרי הגוספל – ליאורה חנוקגלו גונזלס, מיכל גיא, עמית דייטשמן / גיל מוזס – קולות

"עושים ג'אז עם עופר פורטוגלי" הוא פרויקט של אלבום קונספט וסדרת הופעות, בהם מתארחים מיטב הזמרים והיוצרים בארץ. עם כולם מבצע פורטוגלי גרסה ג'אזית לשיריהם המוכרים, במחווה ליצירה הישראלית.

פורטוגלי, פסנתרן ומעבד, מבכירי המורים בבי"ס למוזיקה רימון, מוזיקאי מוערך המייצר קרוב לשלושה עשורים ג'אז ישראלי מקורי ועיבודים מיוחדים לנכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית.

בכל שנות פעילותו מצליח פורטוגלי לחבר את הג'אז עם התרבות המקומית ומוכיח שג'אז היא לא מילה גסה. דרך השירים המוכרים והאמנים הלוקחים חלק בפרויקט, מנגיש פורטוגלי את הג'אז ומקרב אותו למאזינים.

דין דין אביב: "שמחה להיות חלק מהפרוייקט הנפלא הזה של עופר פורטוגלי. לחבק, לגעת ולחזור לאזור הזה של הג'אז שהיה הרבה שנים מקור להשראה והשפעה, ועכשיו זה קלח בטבעיות… כיף לעבוד עם עופר, יש בו התרגשות של נעורים לצד בשלות, ניסיון וטוב טעם. מוסיקאי בחסד ואדם יקר… זכיתי!"

"מאד הפתיע אותי כל העניין, לא חשבתי בכלל על הכיוון הזה לשיר, לעשות ממנו קצת ג'אז, קצת בלוז, סגנון אמריקאי כזה – יצא מאד יפה! מביא תחושה נוסטלגית של משהו שהיה ואבד… כל הפרויקט ממש יפה ואני שמח להשתתף בו" אומר מיקי גבריאלוב

"נהניתי להשתתף  בפרויקט של עופר פורטוגלי שלוקח שירים מוכרים לכיוונים אחרים של גא׳ז ומוזיקת נשמהאומרת לאה שבת, "זה בהחלט נתן לשיר שלי חידוש כיפי ומרענן!"

שלומי שבת שמע והתרגש: "שמעתי את הביצוע שלך ל"תמיד יחכו לך" מהפרויקט של פורטוגלי, מושלםםםם!"

פתיחת דלתות 14:00

תחילת מופע 14:30

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן