ענת לרנר והאורות במופע "אני מי שאני"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
ענת לרנר והאורות במופע "אני מי שאני"
צילום: דורון עדות

 

המופע ענת לרנר והאורות: "אני מי שאני"

נגני להקת האורות: קלידים: דני עידן גיטרה: רון כהן בס: צחי נידם תופים: יוסי ברמוחא

מופע החוגג את שירי אלבום הבכורה של הזמרת-יוצרת ענת לרנר, "אני מי שאני". האלבום הופק מוזיקלית על-ידי אחד מחשובי המוזיקאים הישראליים, אילן וירצברג אשר עיבד את כל השירים, מנגן בכל השירים באלבום ותרם את קולו בליווי בחלק מהשירים. האלבום מכיל 9 שירים מקוריים שענת כתבה והלחינה ועוד גרסת כיסוי מפתיעה ומרגשת לשיר "האמיני יום יבוא". במופע יושרו כל שירי האלבום ועוד מספר גרסאות כיסוי לשירים מוכרים.

ענת שרה, כותבת ומלחינה מגיל צעיר וחלמה תמיד להיות זמרת-יוצרת במשרה מלאה.
בגיל 35, עם שני ילדים ואחרי גירושים, החליטה ענת להגשים את החלום להוציא אלבום ולהתפרנס ממוזיקה. שם האלבום – אני מי שאני – נושא את שם אחד השירים ומשקף את המסר שלה לעולם ולעצמה. הרעיון של להיות מי שהיא, לממש את עצמה ולהגשים את חלומותיה לא קשור רק למוזיקה בחייה. היא הבינה שהיא רוצה לממש את אהבתה לנשים, דבר שבא לידי ביטוי גם בשירים באלבום ("כמו הים", "כדורגל").

הקשר של ענת עם אילן וירצברג החל כשהיא תמכה במסע ההדסטארט שלו בשנת 2016 וקבלה בתמורה עיבוד לארבעה משיריה. הבחירה בו לא היתה מקרית; אילן וירצברג עבד והפיק אלבומים ושירים של הזמרים האהובים עליה ביותר (נורית גלרון, גלי עטרי, שמוליק קראוס, גידי גוב). העבודה שלהם ביחד הולידה שיתוף פעולה משמעותי ועמוק.

אורחת מיוחדת: אפרת קולברג

10.10.18
פתיחת דלתות 20:30
תחילת מופע 21:00
 


 

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן