ענת פורת – Back To New

יום: שבת
פתיחת דלתות: 20:00
25/02/2023
תחילת מופע: 20:30
צילום: עמרי דגן

ענת פורת Back To New 

ענת פורת מביאה לבמה פולק אישי ונוגע:                                     

שתי גיטרות נרקמות זו בזו, שירה עדינה אבל בוטחת, היוצאת לא רק מן הגרון אלא גם מן הלב, משתלבת ומתעופפת עם קול שני ומזמינה את הקהל להצטרף לטיסה פנימה, אל תוך הנפש, בשירים הנוגעים בשאלות הגדולות: האני הפנימי מול האני הפומבי, הסיפורים, המסגרות והסודות שמשרטטים את מפת חיינו. למשך ההופעה, השאלות הללו מקבלות בדרך קסם צורה ומנגינה, ומוחזרות לגודלן האמיתי, האינטימי

אל ההופעה מביאה ענת פורת נסיון מוזיקלי עשיר כזמרת יוצרת, כשחקנית וזמרת במחזות זמר (“עלובי החיים”), כמשתתפת בפרוייקטים קבוצתיים (קברט בודלר, פסטיבל הפסנתר), כזמרת ליווי (ריקי גל) ובמגוון פרוייקטים מוזיקליים.                                       

ובכל זאת, השירים החדשים הם מעין נקודת מפנה עבורה: שירים אישיים, אינטימיים, עדינים אבל לא מתייפיפים, שנכתבו בעקבות מסע הופעות באירופה ומפגשים משמעותיים עם יוצרים ורעיונות חדשים. השירים עתידים לצאת לאור באלבום חדש, בשם Back To New

בהופעה הנוכחית, ענת מציינת את יום הולדתה ואת צאתו של השיר הראשון מתוך האלבום – Day After Day                                                          

ההופעה כוללת את ענת פורת בגיטרה ובשירה, את דניאל ויסמן, שמנגן גיטרה וגם כתב את העיבודים, את זיו גרינברג בקונטרבס ואת שירה פורת פריינטא בקולות.                                     

שמחת הגילוי והיצירה והאופקים החדשים שנפתחו בפני ענת פורת בשנתיים האחרונות, ניכרים הן בשירים החדשים והן בליווי המוקפד שנתפר להם לצורך ההופעה.

Facebook | Youtube | Instagram | אתר 

 

קישור לכרטיסים כאן

יום: שבת
פתיחת דלתות: 20:00
25/02/2023
תחילת מופע: 20:30
דילוג לתוכן