פסטיבל רצף המוסיקה

יום: ד'
פתיחת דלתות: 19:30
04/01/2023
תחילת מופע: 20:00

פסטיבל רצף המוסיקה 

מורדי וחבריו, רוני גינוסר, תומר פישר ועידן טירקל, עומר פנחסי וגיא באיו יעלו על במה אחת לסדרת מופעים, שעתים וחצי של מוסיקה משובחת רוק, פופ, בלוז ובעיקר מוסיקה מקורית של אמנים אוטיסטים. 

הפסטיבל – ארבעה מופעים -יכלול חומר מקורי של אמנים מנוסים מוכרים כמו רוני גינוסר והופעות בכורה של ההרכב "מורדי וחבריו" – הרכב פופ-רוק שכבר כבש תחנות רדיו רבות בישראל, בארה"ב, בצרפת ובבריטניה וגיא באיו "דילן", מוסיקאי בן 18 על הרצף האוטיסטי. לצד מפגשי בכורה של צמדי מוסיקאים תומר פישר ועידן טירקל – ועומר פנחסי וגיא באיו. עמותת "תו המשווה" עוסקת בהנגשת תרבות עבור אנשים עם מוגבלות והעלאת מודעות לקבלת השונה בחברה באמצעות אמנים מוכשרים עם צרכים מיוחדים. 

 

על האמנים: 

גיא באיו: אבל רוב החברים שלי קוראים לי "דילן" בן 17 (אפילו שעד הפסטיבל אני כבר אהיה בן 18) מנגן על בס 3 שנים ועל גיטרה שנתיים, בנוסף גם שר, מנגן על מפוחית וקצת קלידים. כותב שירים על שלל נושאים, לעיתים גם שירים הומוריסטיים או שירי אסוציאציות. מאובחן עם אוטיזם מגיל 13, פועל למען העלאת המודעות לאוטיזם בחברה 

עומר פנחסי: בן 18, מנגן בגיטרה בס תופים ופסנתר, כותב שירים מקוריים על החיים האישיים שלי ומלחין שירי משוררים (בנתיים רק משורר אחד). למרות היותי אוטיסט, אני מתעסק בשלל נושאים חברתיים: להט"ב, זכויות נשים, סקסיזם, להט"בפוביה, אונס הטרדות מיניות ניצול מיני, זוגיות מיניות אהבה ורומנטיקה. כל הנושאים האלו בוערים בי, וכשאנשים מדברים איתי על הנושאים האלו אני יכול לדבר איתם על זה עד שהם יצטרכו ללכת. בנוסף למוזיקה, יש לי סינסטזיה, זה מן משהו במוח שמאפשר לראות במוזיקה, צורות, ריחות, במקרה שלי זה צבעים. סינסטזיה זהו מצב של ערבוב חושים, כשהמוח מקשר בין חוש אחד לחוש אחר, לפעמים אני מתחבר לשירים בעקבות הסולם שבו השיר מתנגן ודרך הסולם של השיר – שם אני רואה את הצבעים. 

לינק ליוטיוב – גיא באיו | עומר פנחסי

רוני גינוסר: 

רוני גינוסר היא זמרת עם קריירה בינלאומית, הקליטה ארבעה אלבומים, בוגרת בתי הספר הגבוהים למוזיקה ברקלי (ארה"ב) ורימון. מופיעה בישראל, צרפת, ארה"ב, הודו ועוד. היא מלווה את עצמה בפסנתר, גיטרה ולופר אלקטרוני המאפשר לה לשיר במספר קולות. רוני מאובחנת על הספקטרום האוטיסטי בתפקוד גבוה. במופע היא משתפת בחוויית עולמה כאשה ויוצרת על הספקטרום – כיצד למדה לשיר עוד לפני שהחלה לדבר והאופן בו המוסיקה מהווה עבורה צורת ביטוי ותקשורת. היא כותבת ומבצעת מוסיקה מקורית לצד שירים ידועים בעברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית 

לינק ליוטיוב –  רוני גינוסר 

מורדי וחבריו: 

״מורדי וחבריו״ הינה להקה מוזיקלית מורכבת מ-3 אוטיסטים ו3 נוירוטיפיקלים, בהנהגתו של מורדי בן חמו, גיטריסט, מלחין ומפיק, הידוע בפעילות בתעשיית המוזיקה, ובפעילותיו להגברת מודעות על אוטיזם. מורדי גם המחבר ספר רב המכר "אוטיזם קוסקוס ורוק & רול". ״מורדי וחבריו״ מביאים לכם מוזיקת פופ-רוק שכבר כבשה תחנות רדיו רבות בישראל, בארה"ב, בצרפת ובבריטניה. 

על השירה עדיאל קפלוטו ונטע שטאל (בוגרת האקדמיה למוזיקה). על תופים אסף מרקוביץ', בעצמו אוטיסט ופעיל חברתית למען אוטיסטים. על בס, חבייר ווסר. על הצ'פמן סטיק (כלי מיתר), גם מצטרף חן גרשוני, אף הוא אוטיסט ופעיל חברתית למען אוטיסטים וכן מיכל ברקוביץ' – נגנית ויולה. המוזיקה קליטה, המילים מבוססות על חוויותיו האישיות של מורדי כאוטיסט, החל מאהבה ועד לחוויות בדידות, או מתעדות התמודדויות עם קשיים חברתיים. בפברואר 2022, הוציאה הלהקה שיר בשם Emptiness of Full שזוכה עד היום לשידורים בתחנות רדיו של ארה״ב, קנדה, צרפת, בריטניה וכמובן ישראל. הקליפ של השיר שודר בערוץ 24 והשיר הגיע למצעד רדיו Rock Ze מקום ראשון (בחירת הקהל). 

לינק ליוטיוב – מורדי וחבריו 

תומר פישר: תומר פישר- זמר-יוצר, כותב שירים שמחברים בין הגוף והנפש. בן 30 ,מנגן בגיטרה, כותב ומלחין. בהתחלת דרכי המוסיקלית, השתתפתי בפרויקט יוצרים בנגב של בית ספר וקרן מיראז בהדרכתם של אבנר קנר ואוהד חיטמן. הוצאתי אלבום בשנת 2018. מעבר לכך אדם שמחובר למוסיקה ותקשורת. סיימתי תואר ראשון בתקשורת, שדרן רדיו ועורך מוסיקלי

עידן טירקל : בן 42 .אוטיסט ואבא לשני אוטיסטים. מוזיקאי מגיל 13.קלידן בלהקת lübazuk וסאונדמן. כותב ומפיק מוזיקה מורדי בן חמו : אוטיסט, גיטריסט הפקות מגיל 18 ,יוצר. כמה משיריי זכו בפרסים בישראל ובחו״ל. 

לינק ליוטיוב – עידן טירקל | תומר פישר 

פתיחת דלתות: 19:30

תחילת מופע:20:00

 

לינקים נוספים:

מורדי וחבריו:

https://open.spotify.com/artist/7gUkywDgOxcBuawdxnfrLJ

https://music.apple.com/us/artist/the-autistic-guitarist/1528021652

https://deezer.page.link/zWuJT3QfpL78J5vC7

גיא באיו:

https://www.instagram.com/boredguybayo/(

יום: ד'
פתיחת דלתות: 19:30
04/01/2023
תחילת מופע: 20:00
דילוג לתוכן