פרויקט אלו"ל- "אני לדודי ודודי לי"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

 

פרוייקט אלו"ל

 

 

פרויקט אלו"ל-  שיר השירים על הבמה

פרויקט אלו"ל (אני לדודי ודודי לי) הינו פרויקט מוסיקלי ייחודי ומרתק של ארבע מוזיקאיות,  הבא להנגיש לקהל את השירה המופלאה של "שיר השירים" מהמקורות.

פרויקט אלו"ל כולל ברובו שירים בלחנים מקוריים וכמו כן חידושים מרעננים לשירים ידועים מתוך שיר השירים

 כגון "קול דודי" של שרה לוי תנאי משנת 1944  או "צרור המור" 1955 (בלחן של מרק לברי)  וכמו "אחות לנו קטנה" שהושר בפי עפרה חזה משנת 1977 בלחן של מיכאל טביב) ו"עת דודים כלה" בלחן העממי.

בנוסף, שזורים במופע פניני טעם בנושא שיר השירים מפיו של איתי  שגב, חברן  של בנות ההרכב מתקופת הלהקות הצבאיות ואשר מעטים יודעים כי מלבד היותו סטנדאפיסט, הוא גם מרצה לספרות ובעל ידע כללי עצום בתנ"ך ובכלל.

" איכות היא לא מילה גסה כל עוד היא נגישה"

 

 

פרויקט אלו"ל

לילך נסטוביץ'

אלינור אהרון בן אבי

אוסנת זנו מירום

חגית זוארץ

 

גדי בן חיים- גיטרה

שמעון גרינשטיין- כלי הקשה

אוהד בן אבי- כלי נשיפה

ליעד גרושקה- קלידים והפקה מוסיקלית

מנחה: איתי שגב

 

לילך נסטוביץ' – זמרת יוצרת, שחקנית ומוסיקאית. יוצאת להקת חיל חינוך והגדנ"ע . הופיעה בלהקה ווקאלית "מוסקט". בוגרת הסטודיו למשחק של משה ופניק. למדה בבית ספר רימון למדה מוסיקה הודית קלאסית בהודו ובארץ.

אלינור אהרון– זמרת יוצרת ושחקנית. בצעירותה כיכבה בלהקת הנוער "צעירי תל אביב" בתכנית הפופולרית "לא כולל שירות", יוצאת להקת חיל החינוך והגדנ"ע, בוגרת הסטודיו למשחק ע"ש ניסן נתיב תל אבי בהשתתפה בתכניות טלוויזיה שונות לילדים, לנוער ולמבוגרים,(פרפר נחמד, חצי המנשה ועוד)שיחקה ומשחקת בתיאטרון הקאמרי,הבימה, בית לסין ותיאטרון חיפה בהצגות שונות. הוציאה אלבום סולו אישי ב 2012 בשם "אלבום ראשון"

אסנת זנו- החלה את דרכה כסולנית להקת הנוער "דור שני" קרית מלאכי.הופיעה בלהיט "אמא שלי ממרוקו". בגיל 15 השתתפה בקדם אירוויזיון עם שירם של קובי אשרת ואהוד מנור "הגבול הוא השמיים" יוצאת להקת חיל החינוך. בוגרת לימודי משחק בלוס אנג'לס בבית הספר le strasberg"" השתתפה בהפקות שונות כגון פסטיבל כרמיאל, תיאטרון הקאמרי ועוד. מופיעה כסולנית וכחלק בהרכבים שונים בארץ ובעולם.

חגית זוארץ– זמרת ומוסיקאית. מופיעה בהרכבים שונים בארץ. לשעבר סולנית של להקת "גאיה", איתם הופיעה ברחבי העולם.

לאחרונה, הוציאה אלבום פיוטים משותף עם אחיה, פיוטים מפרי עטו של סבם ז"צל.

 

.

 

13.10.18
פתיחת דלתות 20:30
תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן