קדחת חוגגת 14 שנה! להקה אורחת: מים כבדים

יום: שבת
פתיחת דלתות: 20:00
28/01/2023
תחילת מופע: 20:30
צילום: ברוריה קרני הדס

קדחת חוגגת 14 שנה!

להקה אורחת: מים כבדים

 

הלהקה הוותיקה קדחת חוגגת במופע מיוחד 14 שנות פעילות ולראשונה תבצע חומרים מתוך אלבום חדש שעתיד לצאת בשנת 2023, לצד השירים המוכרים "מפה עד ירושלים", "מוכן ומזומן", "על החיים ועל המוות" ועוד.

 

קדחת הוקמה ב-2008 ע"י זמר ומפיק הרוק יהונתן גרוסברג, ולאורך השנים חרשה את מיטב מועדוני ההופעות בישראל ואף חלקה במות עם סטלה מאריס, אלישע בנאי, הצ'רצ'ילים, שליחי הבלוז ועוד. הלהקה גם שיתפה לאורך השנים פעולה עם אייקונים במוסיקה הישראלית כמו מירי אלוני, עמי מנדלמן, שלמה מזרחי ואחרים, ובקרוב הלהקה תוציא סינגל חדש בשיתוף פעולה עם יהודה קיסר!

 

ב-2012 הלהקה הוציאה אלבום קצר ראשון, וב-2018 אלבום מלא שהופק מוסיקלית ע"י שלמה מזרחי והוקלט ומוקסס ע"י מני בז'רנו. כיום הלהקה עובדת על אלבום שני מלא ובמקביל שיחררה לאחרונה את האלבום הקצר מ-2012 במהדורה מחודשת עם קטעי בונוס, דבר שסוקר בגופי תקשורת שונים כמו ישראל היום, כאן 88, מעריב וערוץ 14

 

קדחת מהווה תופעה יוצאת דופן במוסיקה הישראלית בכלל ובסצינה האלטרנטיבית בפרט. אף אחד לא באמת יודע להגדיר את הז'אנר של קדחת אבל מה שבטוח שזה הדבר הכי אלטרנטיבי שיצא מישראל בשנים האחרונות.

 

על הבמה: יהונתן גרוסברג – שירה, ואדים בלוב ויהונתן השילוני – גיטרות, יורי סיריצוב – בס, ירין ניסים – תופים.

 

את האירוע תפתח הלהקה הוותיקה "מים כבדים" שפעילה ללא הפסקה מאז שנות השמונים ותנגן את מיטב השירים שלה מכל התקופות.

איציק ברבי – שירה וגיטרה, שמואל ירון – תופים,  אלכס ברשדסקי – בס


לינק לערוץ של קדחת ביוטיוב

יום: שבת
פתיחת דלתות: 20:00
28/01/2023
תחילת מופע: 20:30
דילוג לתוכן