קרן הכט – "חובקת את הבמה"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
קרן הכט - "חובקת את הבמה"
צלם: בן ניקסון

 

 

קרן הכט

 "חובקת את הבמה"

 

במופע ייחודי שכתב וביים: מוטי גלעדי

 

 

זמרת הרוק המשובחת קרן הכט מעלה בימים אלה מופע ייחודי ורב גוני, שכתב וביים השחקן והקומיקאי:  מוטי גלעדי. המופע הנקרא "חובקת את הבמה", משלב בין  להיטים ישראלים מזמנים שונים לצד להיטים בינלאומיים שתורגמו לעברית.

 

במופע ניתן למצוא שירים ישראליים שונים כגון "ערב של שושנים"במקצב הרגיי, לצד ניגונים ושירים הנוגעים במסורת כגון: "שירת העשבים" של רבי נחמן מברסלב המעובד לבלדת רוק יפיפייה וניגון מיוחד של השיר המיתולוגי  "יחזקאל" של "החלונות הגבוהים", המקבל לבוש מודרני.

 

זאת לצד מקצבי רוק של שירים בינלאומיים עם טקסטים חדשים ומרגשים בעברית ואנגלית שכתב: מוטי גלעדי, לשירים: I feel the earth move " של הזמרת קרול קינג, שהפך גם לשיר הנושא של המופע. ועד ל "Natural Women " של אריתה פרנקלין, ומילים יפיפיות לשיר המרגש "הללויה" של לאונרד כהן.

כאשר תוך כדי, קרן משלבת מלהיטיה מהאלבום הראשון שכתב והלחין לה אביב גפן. המופע שזור בקטעי קישור הומוריסטיים, יחד עם מונולוג אותנטי שמתאר סאגה שלמה של  פולניה שעוברת את מסע החינה שלה, כי נישאה לתימני .

 

מופע מוזיקלי מרתק שמוציא את המאזין למסע בין הזמנים. מופע ההשקה יתקיים בתאריך – 18/9/2017 בבית היוצר בנמל ת"א בשעה : 20:30, יחד עם להקת "קטיפה" היא כובשת את הבמה.

 

קרן הכט, זמרת הרוק, הזכורה לרוב בזכות אלבומה המשובח שכתב, הלחין והפיק עבורה אביב גפן, ומאז הספיקה לשחרר עוד שלושה אלבומים: "עונה שניה לאהבה"  עם ארז נץ ואלי זולטא ו "שלישית בזקרלה"  עם בצלאל אלוני וגבריאלה לואיס , אלבומה האחרון "צבעוני" יצא לפני כשנתיים, בהפקתו של אמיר ניר.

במהלך השנים הספיקה לשתף פעולה עם מוזיקאים מובילים כגון:פבלו רוזנברגירוסלב יעקובוביץ, קובי אושרת ועוד.

 

 

להקת קטיפה

עיבודים וקלידים:ליאת פרלוב

תופים : אודי (צ'יקו) גלברט

גיטרה : מאור ויזל

גיטרה בס : נעם טמיר

https://www.youtube.com/watch?v=axSZV2rFhJE

https://www.youtube.com/watch?v=1ep9bbBKZls&feature=youtu.be

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן