רועי דהן – שנה לצאת אלבום הבכורה “some of this life”

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
רועי דהן, צילום: בר אומנסקי
רועי דהן, צילום: בר אומנסקי

סיבוב הופעות חורף לרועי דהן, מוזיקאי, יוצר, מנגן ושר באנגלית, מופיע בשלוש השנים האחרונות עם שירים שלוקחים את הקהל הנאמן שלו למחוזות אינסופיים במרחב ובזמן. שירים שהם מכאן – ולא מכאן. לשירים אין תעודת זהות מקומית או זרה. לעתים נדמה שהם מתכתבים עם סגנונות וזרמים במוזיקה המקומית והבינלאומית, אך בסופו של דבר הם דומים רק לעצמם, ולא לשום דבר אחר… השירים של דהן נוגעים בכל מי שמרשה לעצמו להתמסר ולעוף עם המוזיקה,שחרר לפני כשנה את אלבום הבכורה עטור השבחים.

נבחר לאלבום השנה ל2011 ע"י טיים אאוט תל אביב

State of mind  נבחר לשיר המושמע ביותר ב 88 FM

והאמן היחיד שהכניס 3 שירים לרשימה (מקום 1, 11 ו 25)

"לכו תשמעו את רועי דהן בהופעה. וזו לא המלצה, זו עצה טובה." (עמוס אורן, הבמה)

"ההשפעות המוזיקליות שנושבות מאלבום הבכורה, נשענות לאו דווקא על יוצרים מקומיים ומזכירות לי את לאונרד כהן, קאט סטיבנס ואפילו במידה מסוימת את ג'ון קייל…" (לאון פלדמן, NRG)

“…כנראה אלבום הפולק הטוב ביותר שיצא אצלנו.." (קליה מור,"העיר")

"…האלבום של רועי דהן הוא אחד הטובים שיצאו השנה אם לא הטוב שבהם…" (גל אוחבסקי,טיים אאוט)

"יש לו מנעד סגנוני מעניין שנע בין גבע אלון לעמית ארז, (כנראה שככה זה כשאתה מעיד על עצמך שאתה מושפע מניק דרייק) ,והוא עובר מגיטרה לפסנתר בקלות מעוררת קנאה. הקול שלו עמוק, והוא נשמע לגמרי חו"ל…" (morningcandy.com)

"רועי דהן עושה דרך בטוחה בשבילים של פולק נעים. סינגר-סונגרייטר מוכשר. חף ממניירות. לא כאלו שלפעמים רואים אצל אמנים המנסים בכח להיות כמו ה"הם שם באמריקה" ולא כאלו של סטאר. הוא שר ללא כל זכר למבטא ישראלי, בקול נעים ומחוספס בדיוק במידה הנכונה. דהן עושה מוזיקה שאפשר לקחת לאוטו ופשוט להתחיל לנסוע בלי כתובת, או כזו שאפשר לשים במערכת, לשכב על הספה, לעצום עיניים ולהתחיל לצלול למחשבות. רק תבחרו. " (עידו פילובסקי, musicspot.co.il)

יונתן פינקל – גיטרה אקוסטית. איל יהב-צ'לו , אילן טננבאום-תופים. שי בר ששת-בס. עמית המאיר-גיטרות.

 

יום שבת, 16.02
פתיחת דלתות: 20:00, תחילת מופע:21:00

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן