רועי סנדלר

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

רועי סנדלר צילום: רון קדמי


רועי סנדלר זמר ים תיכוני עולה, שחרר זה עתה את אלבום הבכורה "מהלב", וכיכב בסדרת דוקו-ריאלטי המצליחה של הוט "פושרז".
הוא בן 17, שר מגיל 7 ומטפח מילדות, תוך כדי בגרות אישית ויידע מוזיקלי אותו רכש עם השנים.
רועי כותב ומלחין בעצמו ובאלבום הבכורה ניתן למצוא שירים פרי עטו, לצד עבודה משותפת עם מיטב היוצרים, מפיקים, מעבדים ומלחינים המוערכים בז'אנר הים תיכוני:
יעקב למאי, תמיר צור, אלי קשת, דודו קומה, אופיר כהן, אריק זנטי, רמי לב, נתי דבח, גל שריג, גילי זכאי, ארקדי דוכין, זמיר גולן ועוד… כשעל ניהול הרפרטואר המוזיקלי מנצח עדי לאון.

רועי סנדלר התגלה כמוזיקאי מוכשר והוא מתבגר למול עיני הקהל, מגבש את זהותו המוסיקלית, כובש בכריזמה והרגישות שלו, פרפורמר מצוין שמוביל את עצמו להגשמת החלום. המוסיקה בחרה ברועי בגיל צעיר מאוד והוא התמסר לה בטוטאליות.
הוא החל להופיע כבר מגיל 11, המעריצות נשבו בקסמו והחלו לעקוב אחריו וללוות אותו. כשהיה בן 14 הוציא את הסינגל הראשון "מהלב" שזכה לחיבוק חם. מאלבום הבכורה יצאו אל תחנות הרדיו הסינגלים: "אין לי את מי לחבק", "לאן שתלכי" ו- "את ואני" אשר זכו לעניין רב וביקורות מצוינות.
ב 2012 הוזמן רועי להתארח בהופעה של אחד מגדולי המוסיקה היוונית ניקוס ורטיס, באתונה, מול 4000 איש, איתו ביצע דואט לשיר "כשאת איתו" ביוונית ועברית. כבוד גדול שלא כל אמן צעיר זוכה בתחילת דרכו.
במהלך שלוש השנים האחרונות רועי לומד בבית הספר במהלך היום ותוך כדי הלימודים שילב עבודה ביצירת אלבום הבכורה . הנחישות שלו הובילה אל המטרה. אלבום הבכורה נולד ויצא לאוויר, כשהוא מלווה במופע השקה חגיגי שנערך ב"רידינג 3" אל מול קהל חם ומחבק ועם אירוח מיוחד של ארקדי דוכין על הבמה.
בימים אלא החל רועי באיסוף חומרים לאלבומו השני, לצד הופעות בחתונות, אירועים ומועדונים.
את הזמן לחברים ותחביבו לרכיבה על סוסים הוא משאיר לסופי שבוע.
"מוזיקה בעיני היא תרופה לכל – מחזקת, מתגמלת, מספקת ולא מאכזבת. מהמקום העמוק והרגיש ביותר, אתה יוצר משהו כדי לגעת בלבם של אנשים. יש משהו מאוד מתגמל בידיעה שהמוזיקה שלך משפיעה על בני אדם ועל התרבות הישראלית, זה מדרבן אותי ליצור עוד עוד. ההנאה הכי גדולה היא לעמוד על במה לפגוש את הקהל מקרוב."

לעמוד היו טיוב הרשמי:
https://www.youtube.com/user/roeesendlerofficial

לעמוד המיני סייט:
http://www.roeesendler.com/

פתיחת דלתות 20:30
תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן