רחלי וולשטיין – "עוד קו אחד"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

Rachely Wollstein

מופע השקת האלבום

"עוד קו אחד" 

רחלי וולשטיין מבצעת 14 משירי ענת גרי לקריף בהלחנת ניסן פרידמן

האלבום החדש "עוד קו אחד" מבוסס על ספר שיריה הראשון של ענת גרי לקריף "שומעים את צעדיך", שיצא לאור בהוצאת "חדרים". הרעיון לדיסק נולד במפגש יוצרים של אקו"ם, בו הציגה ענת את שיריה לניסן פרידמן, שנענה לאתגר והלחין, בסופו של דבר, 14 שירים.

השניים בחרו בזמרת רחלי וולשטיין, בעלת תואר ראשון במוזיקולוגיה בהצטיינות ובעצמה מלחינה. בהופעותיה מלווה את שירתה בגיטרה. השתתפה בהפקות יוקרתיות רבות. קולה הקטיפתי החם וביצועיה המרגשים והאינטליגנטים מתאימים לאופי האלבום – פופ-רוק ארצישראלי מלודי.

האלבום הוקלט ובושל באולפני לירי בגבעתיים, בעיבודים ובניהול מוזיקלי של יאיר סתוי, במשך כשנה וחצי של עבודה מושקעת ומוקפדת.

בהשתתפות :

המחברת ענת גרי-לקריף היא משוררת, סופרת, עיתונאית וצלמת מקרית ביאליק. עבדה בתחנת "רדיו קריון" ובמקומון "כל הקריות". ספרה "שומעים את צעדיך" כולל אוסף משיריה ומצילומיה המרהיבים. קובץ השירים הראשון שחיברה, הוקדש לזכר בן משפחתה, סרן ניר לקריף ז"ל מחיל האוויר, שנפל באסון המסוק ברומניה. ב-2016 פרסמה ענת את הרומן ההיסטורי "אולי בכל זאת" על סבתה פרידה גרי.

 

המלחין ניסן פרידמן. עיתונאי, דובר, משורר, מלחין ומפיק מוסיקלי מרמת-גן. לשעבר כתב ועורך בגלי-צה"ל, מעריב ועוד. שימש כדובר מפלגת הגמלאים בראשות רפי איתן, ותנועת עמ"י (עם מאוחד יפה). כיום דובר איגוד "הלב" לזקן בישראל. חיבר כ-400 שירים ופזמונים, בהם להיטים מוכרים ושירים ששולבו במערכת החינוך.

 

המעבד יאיר סתוי. בעל אולפן "לירי" גבעתיים. פסנתרן, קלידן, מעבד מוסיקלי. היה עורך מוסיקלי בגלי צה"ל וב"רדיו ללא הפסקה". שימש מנהל מוסיקלי וקלידן של עוזי חיטמן ז"ל. עבד עם אמני צמרת רבים, כמו בועז שרעבי, מתי כספי, שייקה לוי מהגששים, גרי אקשטיין, אפי נצר, ששי קשת, יעל גרמן, איתן מסורי ורון שובל.

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן