רמי פיינשטיין

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

רפי פיינשטיין 20.10.16

"אכן אמש היה יום גדול שהסתיים בטעם של עוד" ..יוסי חרסונסקי

"שמחה אמיתית נוצרה בקהל".. דינה רדאי חבית דגים

"אחד הקולות היותר אותנטיים במוזיקה הישראלית החדשה" ..עודד וייס גיבור תרבות

"השירים של רמי מלאי תובנות, חוכמת חיים, אופטימיות, התבוננות, וגם מוסר השכל… אכן   אמש היה יום גדול שהסתיים בטעם של עוד.." יובל אראל

רמי פיינשטיין הוא זמר-יוצר, פרפורמר ייחודי, אשר הוציא בשנת 2008 את אלבום הבכורה שלו "עניין של לאט" (הד ארצי) ובשנת 2012 את אלבומו השני "מישהו חייב להישאר כאן" (היי פידליטי).

את אלבומו השלישי "231" שהפיק יחד עם יוסי פיין מימן רמי באמצעות פרויקט מימון המונים מוצלח. האלבום יצא ביולי 2016. השיר הראשון מתוכו "האם גם אז?" נבחר לשיר השבוע ב-88FM  ונכנס לרשימת בחירת העורכים ברשת ג'.

במהלך עשר השנים האחרונות הופיע רמי פיינשטיין ברחבי הארץ ובחו"ל ואסף קהל מעריצים נאמן. על אף ששירו "Something Amazing" (או כפי שהוא מוכר שיר העגלות/שיר הקניונים) מעולם לא שוחרר לרדיו, הוא זכה ליותר מ- 100,000 השמועות וצפיות באינטרנט. שירו "יום גדול" נבחר לשיר של קבוצת הכדורסל מכבי תל אביב לשנת 2013 וקליפ מיוחד צולם יחד עם שחקני הקבוצה.

פיינשטיין הוזמן אף להופיע בחו"ל באוניברסיטת ברנדיס שבבוסטון, בקהילות היהודיות בשיקגו, לוס אנג'לס, אינדיאנה, אלבני, קונטיקט ואלבמה. וארבע פעמיים במועדון הפולק-רוק המיתולוגי ה-Bitter End  בניו- יורק.

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן