רמי פיינשטיין במופע השקת אלבום שלישי

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

רפי פיינשטיין השקת אלבום שלישי

 


 

רמי פיינשטיין

זמר, כותב ומלחין

"אכן אמש היה יום גדול שהסתיים בטעם של עוד" יוסי חרסונסקי

"שמחה אמיתית נוצרה בקהל" דינה רדאי חבית דגים

"אחד הקולות היותר אותנטיים במוזיקה הישראלית החדשה" עודד וייס גיבור תרבות

"השירים של רמי מלאי תובנות, חוכמת חיים, אופטימיות, התבוננות, וגם מוסר השכל… אכן   אמש היה יום גדול שהסתיים בטעם של עוד.." יובל אראל

רמי פיינשטיין הוא זמר-יוצר, פרפורמר ייחודי, אשר הוציא בשנת 2008 את אלבום הבכורה שלו "עניין של לאט" (הד ארצי) ובשנת 2012 את אלבומו השני "מישהו חייב להישאר כאן" (היי פידליטי). לאחרונה סיים פרויקט מימון המונים מוצלח לגיוס כספים לאלבומו השלישי עליו עובד בימים אילו עם המפיק יוסי פיין. השיר הראשון מתוכו "האם גם אז?" נבחר לשיר השבוע ב-88FM  ונכנס לרשימת בחירת העורכים ברשת ג'.

במהלך תשע השנים האחרונות הופיע רמי פיינשטיין ברחבי הארץ ובחו"ל ואסף קהל מעריצים נאמן. על אף ששירו "Something Amazing" (או כפי שהוא מוכר שיר העגלות/שיר הקניונים) מעולם לא שוחרר לרדיו, הוא זכה ליותר מ- 100,000 השמועות וצפיות באינטרנט. שירו "יום גדול" נבחר לשיר של קבוצת הכדורסל מכבי תל אביב לשנת 2013 וקליפ מיוחד צולם יחד עם שחקני הקבוצה.

פיינשטיין הוזמן אף להופיע בחו"ל באוניברסיטת ברנדיס שבבוסטון, בקהילות היהודיות בשיקגו, לוס אנג'לס, אינדיאנה, קונטיקט ואלבמה. והופיע ארבע פעמיים במועדון הפולק-רוק המיתולוגי ה-Bitter End  בניו- יורק.

רמי מופיע בפורמט אקוסטי ועד להרכב מלא של 6 נגנים. המוזיקה שנעה בין רוק לפולק לפאנקי מוציאה את הטקסטים הייחודים החוצה וביחד הם יוצרים אצל הקהל חוויה מיוחדת ששווה לספר עליה לחברים.

 

יחד עם רמי על הבמה:

אביב כהן השני– תופים, זהר פז– גיטרות,

אלדד אורלב– בס, דניאל זונדינר– סקסופון, גלעד יעקובסון– קלידים.

 

 

מוזמנים לבקר ולהתרשם:

Facebook

http://www.facebook.com/ramifeinsteinpage                         

 YouTube

http://www.youtube.com/user/RamiFine?feature=mhum

bandcamp

http://ramifeinstein.bandcamp.com/

 

פתיחת דלתות 21:00

תחילת מופע 21:30

מופע עמידה 

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן