שירה על חוט תיל

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

שירה על חוט תיל

משוררים קוראים ומנגנים רוקנרול

אירוע ספרותי-מוזיקלי

 

בהשתתפות: יקיר בן משה, יותם חיימוביץ

 

משוררים אורחים: ארז ביטון, רון דהן, חדוה הרכבי

נגן אורח: מייקל בנסון

 

מופע ספרותי מוזיקלי נדיר ומרגש, בהשתתפות מיטב המשוררים – חדוה הרכבי, ארז ביטון, יקיר בן משה, יותם חיימוביץ ורון דהן; נגן אורח מייקל בנסון (להקת משינה).

במהלך המופע יקראו המשוררים משיריהם, חלקם שירים שנכתבו במיוחד לאירוע, בליווי נגינה מאת יקיר בן משה (גיטרה חשמלית) ויותם חיימוביץ (גיטרה חשמלית, סיטאר).

 

על המשתתפים:

יקיר בן-משה הוציא לאור עד כה ארבעה ספרים, הכוללים שלושה ספרי שירה וספר אחד אגדה לילדים; הוא עורך את תכניות הספרות בבית ביאליק ואת פסטיבל המשוררים הבינלאומי "שער" מטעם הליקון; עורך ספרי שירה ופרוזה, כותב לעיתונות על מוזיקה קלאסית ומנחה סדנאות כתיבה רבות ברחבי הארץ. על שירתו זכה בפרס ראש הממשלה לספרות ובפרס שר התרבות.

 

יותם חיימוביץ הוציא לאור עד כה ספר שירה אחד; מנגן על גיטרה וסיטאר, נחשב מהטובים והבולטים בסצנת "מוזיקת עולם", המלווה בקביעות את יאיר דלאל, יניב דא'ור ואחרים.

 

ארז ביטון הוא מהמשוררים הבולטים ישראל; הוציא לאור עד כה חמישה ספרי שירה, זכה בפרסים רבים (בהם פרס ראש הממשלה ופרס ביאליק לשנה זו); נחשב לקול המובהק של "שירת המזרח"– קולם של יוצאי עדות המזרח; שירתו מבטאת את שבר ההגירה ארצה, כמו גם את התרבות המזרחית הנאבקת למצוא את מקומה בתוך הפסיפס הארצישראלי.

 

חדוה הרכבי הוא מהמשוררות הבולטות ישראל; הוציאה לאור עד כה שישה ספרי שירה, זכה בפרסים רבים (בהם פרס ראש הממשלה ופרס ביאליק לשנה זו); משוררת וציירת. ילידת קיבוץ דגניה ב'. בוגרת בית הספר לאמנויות בצלאל; שיריה מתארים את רצף הגעגועים והייסורים של אהבה בלי גבול, שמוכנה לתת את הכול, להביא את הכול, להקדיש את הכול.

 

רון דהן  הוציא לאור עד כה שלושה ספרי שירה ורומן אחד; בעל אתר המכירות אינדיבוק המקדם בין השאר מכירת ספרים אלקטרוניים.

 

פתיחת דלתות: 20:30

 

הכניסה חופשית!

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן