שירים באשדודית- חוגגים 6 שנים

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
שירים באשדודית
צילום: אריאל בשור

"שירים באשדודית גרסת המשורר" 

 חוגגים יומולדת 6 שנים לשירים באשדודית

שמעון מימרן, יונתן כנען ואדם מדר במופע מוזיקלי – תיאטרלי, זוכה קרן רבינוביץ לתרבות ואמנות, משיריו של המשורר סמי שלום שטרית.

במופע שירים מולחנים, שירה ,סיפורים וגם דיאלוג אחד, בליווי מוזיקלי של קלידים, חצוצרה, כינור, מנדולינה, מנדול, חליל.

יוצר המופע: שמעון מימרן   מוזיקה מקורית: יונתן כנען    שלל כלים: אדם מדר

"שירים באשדודית גרסת המשורר" מכה שנית.

לאחר ההצלחה בפסטיבל הפסנתר החלטנו להופיע שוב עם גרסת המשורר בחגיגות יומולדת 6 שנים לשירים באשדודית. על הבמה יככב לצד הצוות הקבוע של שירים באשדודית גם המשורר בכבודו ובעצמו סמי שלום שטרית לאורך כל המופע כחלק אינטגרלי מהמופע. 

אורחת מיוחדת : גלית גיאת 

המופע, מביא אל הבמה בחום ובהומור געגוע לריחות, לטעמים לחום ולתמימות ומשלב שפת רחוב ושפה פיוטית, עממיות כובשת ופיוט קלאסי. המופע מכבד כל אדם וזהות ומבקש לבנות גשר בין כל התרבויות המרכיבות את עם ישראל.

 

ביקורות:

 מרב יודילוביץ׳- Ynet תרבות ובמה ״המופע הזה הוא נס! צירוף מופלא ומפעים של אמיתות….. פרשנות מוזיקלית תיאטרלית שמכה בקרביים….. עוצמה סוחפת….המוזיקאי יונתן כנען חיבר לחנים יפהפיים שנולדו למילותיו של המשורר סמי שלום שטריתאדם מדר נודד כמו קוסם בין שלל כלי נגינה שמלווים אותו על הבמה…. … מסע בתוך הזמן ופנימה אל עולמות נפש ונופי ילדות,געגוע וחום. המופע הזה הוא חובה!!!״

אסתי כץ- "תרבות לישראל״ "… לשמעון מימרן קול נפלא מלא עומק , רגישות ופגיעות, החיבור המיוחד שלו לחומרים מוציא ממנו עוצמה , עדינות והומור…. המופע ״שירים באשדודית ״ הוא פנינה בנוף-התרבותי שלנו, עשוי היטב, מוקפד, מלא צבעים והרמוניות. ראוי לכל במה!״

 

 

 

פתיחת דלתות 13:30 
תחילת מופע 14:00

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן