שירים וסיפורים על נשים.

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

שירים וסיפורים על נשים

 

 

 

 

שיתוף פעולה מיוחד לכבוד יום האהבה!

לימור בלס, יוצרת וזמרת – במופע להקה.

תשיר ותנגן שירים מקוריים מתוך האלבום "בפני עצמי" ושירים של נשים שהיא אוהבת.

אופירה עזריאלי מחברת הספר "פירורים של חום",

תספר סיפורים קצרים מתוך ספרה ועוד סיפורים מהחיים. 

אופירה ולימור שוזרות ביחד את החוט המקשר בין הסיפורים לשירים ובין העולמות של שתיהן ויוצרות מופע שכולו הנאה, התרגשות, בכי וצחוק. לא לנשים בלבד !!

על לימור:

לימור בלס, יוצרת וזמרת ששיתפה פעולה עם גדולי המוזיקאים בארץ ובעולם (מישל לגראן, דניאל סלומון, ועוד..), תציג שירים מקוריים מתוך אלבום הבכורה שלה "בפני עצמי". אלבום העוסק רובו ככולו בעולמה הפנימי של אישה על כל הרגישות, הלבטים, הפחד,הקנאה,השמחה והאהבה שבו, בצורה חשופה אותנטית. "אמירה נשית חזקה, מצד אחד, ואופטימיסטית ומלאת חוש הומור, מן הצד השני. טקסטים אישיים ובהירים לצד מנגינות רגישות וגם ביצוע חם ומרגש."  (קובי אשרת על האלבום "בפני עצמי"). בנוסף תבצע לימור שירים של נשים יוצרות וזמרות אהובות ומוערכות כגון אידית פיאף, אלאניס מוריסט ועוד, ותשלב תרגומים אישיים בעברית לשיריהן.

על אופירה:

אופירה עזריאלי, על פי סיפורים קצרים מספרה ״פירורים של חום״, מביאה מצבים מהחיים שלה ושל סובביה, ובעצם של כולם. סיפורים עם השראה ואופטימיות, אפיזודות שונות ומשונות, מפתיעות  ומשעשעות. סיפורי נשים על נישואין בגיל מבוגר, אימהות מאוחרת, על אהבה, חוכמת הסבתות של פעם, על מאבק תמידי עם המשקל, קבלת השונה במשפחה הישראלית, חברות, צירופי מקרים בלתי אפשריים ועוד.

 

 

שירה, גיטרה אקוסטית: לימור בלס

סיפורים: אופירה עזריאלי

קונטרבס: ארז שרמר

גיטרה חשמלית: אמיר גרייצר

תופים: חן ענבר

 

 

 

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן