שירת השַחרור – אלבום שירים וסיפור ילדים

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

שירת השַחרור - אלבום שירים וסיפור ילדים אירוע מוסיקאלי בהשתתפות מוסיקאים, שחקנים ומשוררים

שירת השחרור – אלבום שירים וסיפור ילדים
כל המלים של ששת שירי האלבום "שירת השַחרור" נבחרו ע"י המוסיקאי עודד גדיר מתוך ספרֵי שירתה של רחלי אברהם-איתן, כלת פרס ראש הממשלה לשירה 2017 וזוכת המקום הראשון בקונגרס השירה הבינלאומי ה – 38 שהתקיים באוקטובר 2018 בסין. כל הלחנים לאלבום חוברו על ידי עודד.
הקו המאפיין את ששת השירים שנבחרו לאלבום: הוא האהבה והמפנה של השתחררות מסבך חייה של האישה, שבנס ניצלו חייה ממוות, ועתה היא משתחררת מסבך המועקות: הפרידה הסופית מהאחות, שנפטרה מסרטן, תהליך גירושין מסובך, ומצוקות שאי אפשר לפתור… את השירים מבצעות זמרות נפלאות והמלחין שגם מבצע בדואט שני שירים מן האלבום.
המופע המוסיקלי מנוהל ע"י המוסיקאי, גיל נגל.
הזמרים המבצעים: עודד גדיר (המלחין ומפיק האלבום), ענבל מן, מיכל וינברג (שחקנית וזמרת), רחלי וולשטיין, יעל גרמן ושרגא אסיף בדואט: "בובת האשבול".
חלק מן הערב יוקדש לספר הילדים שחיברה רחלי אברהם-איתן "אורי ואלמוג מדברים בסקייפ".
אורי ואלמוג בני דודים וחברים טובים. הם נאלצו בשל הנסיבות המשפחתיות להיפרד, כי משפחתו של אלמוג עברה לגור זמנית בפלורידה בשל ענייני עבודה של אביו.
הפרידה מקשה על שניהם. הגעגועים פורצים בפרט בחגים ובשבתות, כשכל המשפחה מתכנסת יחד. מה ניתן לעשות במצב לא פשוט זה? כיצד יתגברו על קשיי הפרידה? קריאה בספר חושפת, איך נפתרה הבעיה…
בעידן הגלובליזציה בעיה זו הפכה שכיחה מאוד והספר נוגע בצרת רבים. כל המבקרים ואנשי החינוך שהקדימו לתת ברכתם לפני הפרסום ממליצים ובטוחים שהספר יהפוך ללהיט. הספר כבר בתהליך של תרגום לאנגלית.
 

באירוע ההשקה השחקנית ענת עצמון תקרא קטעים נבחרים מתוך הספר.
את האירוע ינחה הסופר-העורך רן יגיל.
ברכות וקריאת שירים: פרופ' עוזי שביט, פרופ' מירון איזקסון, השחקנית ענת עצמון, מיכל סנונית, סגנית יו"ר אגודת הסופרים ד"ר דורית זילברמן.
 

הכניסה חופשית
 

הכסף שיתקבל ממכירת הספרים והדיסקים ייתרם כולו למקלט לנשים מוכות
 

קישור לדף של אלבום השירים בפייסבוק
 

8.3.2019
פתיחת דלתות 11:00
תחילת מופע 11:30

 


 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן