שלומי לוי – Come Again

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
שלומי לוי

נתחיל דווקא בשנת 1999 , כאשר שלומי לוי ניגן ב-"קמפ ניאו" בגמר גביע אירופה במשחק של מנצ'סטר יונייטד מול באייר מינכן ופשוט הרעיד את המקום… מאותו רגע ואילך הפך לדי-ג'יי הרשמי של "מועדון המעריצים של קבוצת מנצ'סטר יונייטד" למשך שתי עונות. היצירות שלו הלהיטו את רחבות הריקודים והפופולאריות שלו החלה להמריא.

אם זה לא מספיק מרגש, במהלך אותה תקופה הוא גם נבחר ע"י האקדמיה למוזיקה של רד בול – כאחד הדי-ג'ייז הטובים בעולם לא רק פעם אחת, אלא פעמים!

הוא ניגן באין ספור מועדונים כגון:  TI אסקייפ וסופר קלאב באמסטרדם, פאשה, סופר קלאב ומינסטרי אוף סאונד בלונדון, האומן 17, וריברו בישראל, ובמדינות כגון בולגריה, איטליה, הונגריה, ועוד רבות אחרות.

גם תחנות הרדיו היו חלק מהממלכה שלו לאורך כל אותן השנים גם בארץ וגם בחו"ל. הוא היה אורח קבוע בתוכניות בערוץ 2 של הטלוויזיה בישראל, רדיו תל-אביב, 102FM, רדיוס 100FM,קול השלום ובחו"ל ברדיו MOS (מינסטרי אוף סאוונד) FTV ,MTV וגם BBC 1.

לוי שהוכרז רשמית כי הוא אחד מהדי-ג'ייז הטובים בעולם יותר מפעם אחת, נשאר עם אותה תשוקה לוהטת למוזיקה ולתחום. הוא תמיד עם אצבע על הדופק של פסגות הטרנדים החמים, בחיפוש תמידי אחר המוזיקה הטובה ביותר וקולט בצורה מושלמת מה משפיע על הקהל במועדונים. משום כך הרמיקסים שלו כמו אלה עבור ,REM ריטה, משינה, אן מארי בוש וגם יוריטמיקס, הפכו כ"כ פופולאריים ובכזו עוצמה.

לוי מאמין באופן מוחלט כי הבסיס הדרוש בכדי להיות די-ג'יי טוב זה להיות מסוגל להראות את התשוקה האישית. ואכן כאשר מאזינים לרמיקסים שלו ניתן לחוש את אותה תשוקה עוברת באופן מוחלט.

כיום הרמיקסים שלו שורפים את הרחבות ואת הטבלאות בכל רחבי אירופה, שלומי לוי הוא אחד מהדי-ג'ייז והמפיקים הלוהטים ביותר שיש בנמצא. לוי הספיק לשחרר מעל 30 שירים במהלך שנת 2012 וארבעה וידאו-קליפים שלו כבר מופיעים ב-MTV.

מעבר לערוץ הפרטי שלו www.shlomilevi.com  יש לו גם דף ביו-טיוב, דף מעריצים בפייסבוק ודף ב Beatport. ללוי יש שירים ויצירות שהם בוודאות מהלהיטים המדהימים של השנה החולפת.

הלהיט הגדול של לוי בשנת 2092 היה A Little Mystery בביצוע רנדי סוילנד. השיר הזה חוזר ומופיע שוב ושוב ב-MTV וכבר קיבל יותר מ-400 אלף צפיות ביו טיוב עוד לפני סוף שנת 2012.  וגם הקליפ של הגרסה המחודשת עבור Enjoy The Silence של Depeche Mode כבר מראה פוטניצאל אדיר.

ואם זה לא מספיק מדהים, יש ללוי יותר מ- 10 שירים שעדיין לא שוחררו  כולל להיטי כל הזמנים בביצועים מחודשים ומלהיבים וגם שירים מקוריים כמו Lost ו- I Believe – ורוב הסיכויים שיספיקו לצאת עוד שירים עוד לפני שיצא לכם לקרוא את שכתוב כאן…

לשלומי תוכנית רדיו המבוססת על המצעד הרישמי שלו ב – Beatport, תכנית זו משודרת בסינדיקציה ב-5 תחנות רדיו עולממיות באנגליה ,שוויץ, ארה"ב וישראל.

אם יש דבר אחד שניתן להגיד באופן מוחלט , המוניטין של שלומי לא נבנה בלילה אחד וגם לא במטה קסמים… ללא ספק הכל

מתבסס על המון עבודה קשה, התמדה וטון של כישרון.

 

מחיר הכרטיס כולל דיסק.

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן