שמיניית ווקאל – המיטב

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

שמיניית ווקאל

The Vocal Octet שמיניית ווקאל

שמיניית ווקאל היא חלוצת שירת הא-קפלה המודרנית בישראל. ווקאל נוסדה ב-1985 בידי רפי זליג, ומ-2004 מנהל אותה רון גנג.

השמינייה – ארבעה גברים וארבע נשים (שניים מכל קול: סופרן, אלט, טנור ובס) – שרה רפרטואר מרתק ומגוון, המורכב ברובו מעיבודים מקוריים שכתבו חברי השמינייה ומתפרש על סגנונות רבים – מוזיקה קלאסית, ג'אז, שירי נשמה, שירי עם, מוזיקה דתית, רוק, פופ, בלוז, סלסה, סמבה ועוד. לחלק מהקטעים מצורף טקסט הומוריסטי בעברית.

השמינייה שיתפה פעולה עם מלחינים כגון יוני רכטר וסשה ארגוב ועם כותבים כגון אהוד מנור ועלי מוהר, והופיעה בין השאר עם התזמורת הפילהרמונית, התזמורת הקאמרית הישראלית וסימפונט רעננה. בשנים האחרונות השתתפה השמינייה בתוכנית הרדיו "אתנחתא", בתוכנית הטלוויזיה "אינטרמצו עם אריה ורדי", ובסדרות הקונצרטים המוסברים של אסתרית בלצן.

ווקאל שרה דרך קבע את תפקידי המקהלה בדיבובים העבריים של סרטי וולט דיסני ודרימוורקס. השמינייה הופיעה ברחבי הארץ עם אנסמבל הסלסה האירופאי NUEVA MANTECA והמלחין ההולנדי יאן הרטונג ביצירה "רקוויאם לעולם", במסגרת הסדרה "ג'אז חם".

לאחרונה הופיעה השמינייה בפסטיבל ישראל בתוכנית של גיל שוחט. ווקאל מרבה להופיע בארץ ובחו"ל. בימים אלה שוקדת השמינייה על הפקת אלבום משירי הביטלס ואלבום מהתכנית "ניגון מהלב", מופיעה בתוכניותיו של גיל שוחט ומופיעה בתוכנית משותפת עם אלון אולארצ'יק.


חברי שמיניית ווקאל:

רונית כץ, מיכל סנשאלקן – סופרן | יסמין גמליאל, אורלי מזוריובל – אלט

 ארז טל, רון גנג – טנור |דורון דר, עידן ששון – בס

 מנהל השמינייה: רון גנגיועץ מוזיקלי ומייסד השמינייה: רפאל זליג

 

 

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

*טכנית לא ניתן לרכוש כרטיס אינטרנטית באמצעות הטלפון הסלולרי.

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן