שרית ברקן- הופעת השקת האלבום "הולך ונעלם"

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

שרית ברקן- הופעת השקת האלבום "הולך ונעלם"

שרית ברקן 

הולך ונעלם

אחרי אי.פי עצמאי ומסקרן באנגלית, שיתופי פעולה עם הרכבים רבים כזמרת ליווי (נאג' חמאדי, רוקפור, ניצן חורש והקאט אאוט קלאב ועוד) וקריירה שעברה בזיגזוג בין מחוזות המוסיקה הקלאסית למוסיקה הקלה – שרית ברקן מוציאה כעת את אלבומה הראשון, שמחבר את כל החלקים הללו יחד ליצירה מרעננת, מוזיקלית ורכה.

שרית החלה את דכרה המוזיקלית כזמרת אופרה. היא למדה באקדמיה למוזיקה בת"א וזכתה במלגות ובתואר מוזיקאית מצטיינת בצבא. עם השנים המשיכה לבחון את הסגנונות השונים ואת כיווניה המוזיקליים, והחלה לכתוב שירים משלה ולהופיע בתל אביב וברחבי הארץ. כמי שמאמינה בכל לבה בכוחה של המוזיקה, היא אף הקימה מקהלות במועדוניות לילדים ונוער בסיכון ולקחה חלק בטיפוחם בעזרת השירה, באמונה כי אדם ששר הוא אדם מאושר.

לפני כשנתיים הוציאה אי.פי ראשון How To Compose A Musician בהפקת אורי וינוקור, אשר נבחר ע"י יואב קוטנר לאחד מאלבומי השנה ויצר צפייה לדבר הבא.

וזהו הדבר הבא –  אלבום הבכורה של שרית – "הולך ונעלם"  העטוף בסאונד גוספלי, עם גיטרות מערבונים באווירת מוטאון סטייל, שמלכדים יחד טקסטים אישיים ולא אישיים, זכרונות פרטיים אך קולקטיביים.

היא החלה לכתוב את האלבום במהלך מבצע צוק איתן אשר עורר בה לפתע צורך ליצור שירים בעברית אחרי שנים של כתיבה באנגלית, והיא התמסרה לאתגר.

לכתיבת השירים שותפים גם נועם רותם ועומר הרשמן שאחראי גם על הפקת האלבום (הפיק לאפרת בן צור, ניגן באטליז ובפאניק אנסמבל), ומנגנים בו יובל שנהר (גיטרות) ומתן אסייג (תופים).

 

 

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן