״תמונות כנעניות״

יום: ג'
פתיחת דלתות: 20:00
07/12/2021
תחילת מופע: 20:30
הרכב אינסטרומנטלי שמשלב מוסיקה עברית מתחילת המאה הקודמת ב״עטיפה״ עכשווית
הרפורטואר המוסיקלי כולל שירים כמו אודות עץ , באר בשדה, כי תבואו אל הארץ, שדמתי ועוד ועושה מחווה למלחינים כמו זעירא, נרדי, יינון נאמן, סמבורסקי, לברי ועוד..
 
על הנגנים –
אלי בנאקוט בוגר ברקלי מנגן על EWI
מלחין ומעבד. בוגר Berklee College of Music בבוסטון, ארה"ב, במגמת הלחנה לקולנוע ולטלוויזיה. מורה ברימון,במגמת הג'אז של התיכון ע'ש תלמה ילין, ובבית הספר למוסיקה מזמור, מרצה במכללה למוסיקה בגבעת וושינגטון. מנגן בהרכבי ג´אז ((Hard jazz knights, Band orient, Behind the loop ובהקלטות, מלחין ומעבד מוזיקה לסרטים ולטלוויזיה. מנצח ומנהל מוסיקלי של תזמורת הג'אז תלמה ילין, ותזמורת הג'אז Jazz Pipes, כתב חמישה ספרים בנושאי הרמוניה, פתוח שמיעה ועיבוד.

ענבר פרידמן גיטריסטית ג'אז. בגיל 16 החלה ללמוד ברימון וב 1999 עברה לארה"ב שם השלימה בהצטיינות לימודי תואר ראשון במלגת לימודים מלאה באוניברסיטת וויליאם פטרסון, ניו ג'רזי. ענבר הופיעה במועדונים בניו יורק בהרכבים שונים, עם נגנים כגון מיירון וואלדן, וויל וינסון, סטיב קרדנס ואארון גולדברג והופיעה בדואט עם הפסנתרן הרי וויטאקר. ב2004 הקליטה אלבום תחת שמה בהשתתפות ג'ון אליס, וויל וינסון, יושי ווקי וכריס היגינבוטום. החל מ2006 הופיעה באירופה עם הרכב מדיטרנאו בו חברים בין היתר נגן הקוול הבולגרי תאודוסי ספסוב והמתופף הנודע בילי קובהם. ב2011 הקימה הרכב ישראלי צרפתי "טיים קוורטט" איתו גם הקליטה אלבום, בהשתתפות קמליה בן נאסור, לורן שבואה וסטפנו לוקיני.
 
דויד סירקיס מתופף, מלחין ומעבד. 
מקיץ 2018 ועד תחילת נגיף הקורונה פעל סירקיס בניו יורק תחת כמה מהשמות הגדולים בסצנה המקומית כמו – דון האן, ג'ון אבר, ג'ון מוסקה וגם הבסיסט דאג ווייס שכתב עליו – "בתור בסיסט ומורה שעבד עם אל פוסטר, בריאן בלייד וביל סטיוארט אני נמצא בעמדה מיוחדת המאפשרת לי להעריך את כישוריהם של נגני רית'ם סקשן . דויד סירקיס הוא אחד המתופפים המוכשרים ביותר שעבדתי עמם. הוא נותן למוזיקה מעל ומעבר למצופה, בדיוק כמו אל, בריאן וביל".
כיום גר סירקיס בישראל ועובד על אלבומו הראשון המורכב מיצירותיו המקוריות, ועתיד לצאת בתחילת 2022.
ליאור עוזרי-בס ניגן עם מיטב אמני ישראל- עידן ריכל, דניאל זמיר, גיא מזיג, פנחס ובניו, דני סנדרסון, עמיר בניון. מורה ברימון
 
יום: ג'
פתיחת דלתות: 20:00
07/12/2021
תחילת מופע: 20:30
דילוג לתוכן