פפו לוי והחתולים מארחים את שלישיית ירון גרשובסקי

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

פפו לוי והחתולים מארחים את שלישיית ירון גרשובסקי"

"חתולים להשכרה"

 

הרכב המונה תשעה נגנים וזמר ומשתתפים בו מיטב המוזיקאים בארץ שאם נחבר יחד את שנות ניסיונם בעשייה מוזיקלית בקלות נעבור 300 שנים…

הקטעים המוזיקליים נעים בין ג'אז למוזיקה לטינית, כשהדגש הוא על כתיבה יוצאת דופן לכלי הנשיפה. המוזיקה המנוגנת הינה מלודית ועל הקהל רק לשבת, להקשיב, לצפות ולהנות ממה שקורה על הבמה.

כל הקטעים המוזיקליים בהרכב החתולים, הולחנו ועובדו על ידי פפו לוי

 

מוזיקאים:

אלברט פיאמנטה – אלטו סקסופון | אברהם פלדר – חצוצרה ופלוגלהורן | טובי משולם – טרומבון | נח רוזנצוויג – טנור סקסופון וחליל צד | איגור חודורקובסקי – פסנתר| יוסי סידי – קלידים | אורן בלבן – כלי הקשה | מני כץ – בס | פפו לוי – תופים | ג'ימי לויד – שירה.

 

 

ירון גרשובסקי – פסנתר

www.yaronmusic.com

 

פסנתרן מעבד ומלחין יליד תל אביב שהתפרסם בארץ בשנות השבעים. ירון הופיע, הקליט וכתב עיבודים מוזיקליים לאמנים רבים במסגרות שונות כולל תכניות רדיו, טלוויזיה, פסטיבלי זמר והפקות תקליטים. ירון היה המנהל המוזיקלי של תכניות הטלוויזיה "מועדון הצועני השורק" "מפגש אמנים" ו"ניקוי ראש" שעבורה הלחין את שיר הפתיחה "אז במצב הנוכחי". ירון היה המנהל המוזיקלי הראשון והמעבד של תכניתו של יוסי בנאי" פרצוף של צועני" שקבלה את פרס "כינור דוד". בין עיבודיו המפורסמים "שיר בבוקר בבוקר" (שלמה ארצי), "ליל חניה" (חנן יובל), "אשליות" (ניסים סרוסי) ואחרים.

ירון, תלמידו של נועם שריף, המשיך את הכשרתו המוזיקלית בארה"ב. לימודיו בברקלי קולג' בבוסטון היוו גשר קפיצה לקריירה בינלאומית. עם סיום לימודיו החל ירון לנגן ולהקליט עם נגני ג'אז רבים, ביניהם הסקסופוניסטים הידועים: Pharoah Sandersו-.Wayne Shorter

מזה שנים רבות, ירון הוא המנהל המוזיקלי והפסנתרן של הלהקה הקולית המפורסמת: "Manhattan Transfer"

הקריירה המוזיקלית של ירון בניו יורק כוללת גם עיבודים ונגינה על בימות ברודווי, ליווי אמנים והפקות תקליטים, כולל תקליטיו האישיים שזכו לביקורות נלהבות.

 

 

קליף אלמונד – תופים

www.cliffalmond.com

קליף נחשב כיום לאחד המתופפים הצעירים המובילים בעולם. הוא נולד בקליפורניה והחל לנגן בתופים בגיל 10. המתופף המפורסם Dave Weckl היה הראשון שהעריך את כישרונו של קליף ובכך נתן לו הזדמנות להתפרסם.

קליף ניגן בהופעות ברחבי העולם עם הרכבים רבים בניהם: Michael Brecker, הביג בנד של Michel Camilo, Tito Puente, Mike Stern ו-Manhattan Transfer.

 

בוריס קוזלוב – בס

www.borisbass.com

בוריס יליד רוסיה, התגלה בצעירותו כעילוי בשטח המוזיקה. בהמשך עבר להתגורר בניו יורק ושם הוא המנהל המוזיקלי של הביג בנד על שם .Charles Mingus

בוריס הקליט וניגן עם גדולי נגני הג'אז בעולם, כולל: Michel Petrucciani, Ray Barretto ו-Michael Brecker.

באמתחתו, יותר מ-160 אלבומים בהם השתתף כנגן בס ו/או כמלחין מעבד, וכן שני פרסי "גראמי".

 

את ההופעה הזו אסור לפספס – יש לכם ההזדמנות נדירה לשמוע גם את השלישייה של גרשובסקי ביחד עם "חתולים להשכרה"!

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

המחיר המוצג סופי וכולל את עמלת אתר הכרטיסים

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן