אוסף רגעים – נדב בשן

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

 

אוסף רגעים - נדב בשן

  נדב בשן, בן 36, מתגורר עם משפחתו בכפר סבא, התחיל את דרכו המוזיקלית כבר בגיל שבע במסגרת לימודי חלילים וגיטרה בקונסרבטוריון המקומי בבאר שבע והתבלט מראשית הדרך בתחום ההלחנה.בבגרותו למד במגמה למוסיקה של תיכון גלילי בכפר-סבא ולאחר שסיים את שירותו הצבאי ביחידה קרבית, החליט נדב לשלב לימודים אקדמיים באוניברסיטה לצד השקעה בלתי פוסקת בתחום המוזיקה. הוא סיים תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בניהול לוגיסטיקה ובמקביל השלים לימודי סאונד והפקה מוזיקלית במכללת BPM.

בשנתיים האחרונות החליט נדב לעבור לקדמת הבמה והתחיל להופיע עם הרכב נגנים בכל הארץ בין היתר ב"אוזן בר", ב"קפה ביאליק", "בית היוצר" של אקו"ם, "ויה דימונה", "בית המרזח" תוך שיתוף פעולה עם המפיק אושיק ניזרי ונגני ההרכב : גל דהן – גיטרות, אושיק ניזרי – תופים, קולות ותכנות, ענבל סמדר – שירה וקולות, נדב חביב – בס, נדב בשן – שירה, גיטרות וחליל.

נדב סיים בימים אלה את הקלטת אלבומו הראשון "אוסף רגעים" אשר מספר סינגלים מהאלבום הושמעו בשנה האחרונה במגוון תחנות הרדיו. במסגרת הפקת האלבום משתף נדב פעולה עם אביו ואמו האחראים על כתיבת חלק מהטקסטים.

נדב זכה לפני כשנתיים במלגה ייחודית מטעם אקו"ם לעידוד היצירה המסייעת בהקלטת האלבום.

 

במסגרת ההופעה יארח נדב בשן את המוסיקאי אושיק ניזרי אשר מסיים בימים אלו את הקלטת אלבומו הראשון וינגן במסגרת ההופעה מספר שירים  

 

  • לפרטים נוספים :

דף  אומן בפייסבוק – www.facebook.com/bashan.nadav

להורדת האלבום – https://nadavbashan.bandcamp.com/

ליצירת קשר : 054-4720994  Nadav.bashan@gmail.com

לינק פרומו להופעה : http://youtu.be/sUoJGW4zjAg

 

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן