"לוליפופ נסיכת היפהופ "- מופע חנוכה חגיגי

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
"לוליפופ נסיכת היפהופ"- מופע חנוכה חגיגי.
נעמה לייזר


מופע אינטראקטיבי סוחף לילדים.

המפגיש את הילדים עם עולם הקצב והתנועה, דרך אגדה מודרנית,

המשלבת מסר של אמונה פנימית , כח והנאה מריקוד ומשירה.

 

סיפור העלילה

בממלכת היפ הופ מחפשים נסיכה, שתשיב לממלכה את הצחוק ושמחת הילדים, השירים והריקודים. לוליפופ היא ילדה רגילה שיש לה חלום- להיות נסיכה, כאשר לוליפופ פוגשת את השליח של ממלכת היפ הופ, היא מגלה לו את החלום שלה להיות נסיכה. השליח לא מאמין שלוליפופ היא זו שתהיה הנסיכה של ממלכת היפ הופ, לטענתו היא איננה נסיכה אמיתית, הרי אין לה כתר ולא שרביט…

לוליפופ יוצאת  למסע בו תוכיח לשליח ולכולם שהיא יכולה להיות הנסיכה החדשה של ממלכת היפ הופ, לוליפופ מגלה שלושה כללים , כח , חיוך ולספור את הצעדים. באמצעות שלושת הכללים האלה תהפוך לוליפופ לנסיכה אמיתית בממלכת היפ הופ, לוליפופ תגלה שהכובע שלה והכפפה הם בעצם הכתר והשרביט , ושכל הזמן הזה הנסיכה הייתה עמוק בתוכה והיא רק הייתה צריכה להאמין בעצמה כדי לגלות ולהראות זאת לעולם.

לוליפופ פוגשת מגוון דמויות מצחיקות ומקוריות להם תצטרך להוכיח את הכוחות שלה, ולבסוף תגלה שהכח האמיתי של הנסיכות – כח האינסוף הוא היכולת שלה לספור עד 8 בכל הריקודים וכך לרקוד עד אינסוף ולשמח את המלך והמלכה ואת כל ילדי הממלכה.

במופע סוחף עם שלל דמויות ,שירים מוכרים ומקוריים, וריקודים מרהיבים המבוצעים על ידי שחקנים ורקדנים , לוליפופ תגלה יחד עם הקהל שכל ילד וילדה שיודעים לרקוד עם שלושת הכללים : כח, חיוך ולספור את הצעדים, יכולים להיות נסיך ונסיכה בממלכת היפ הופ.

 

 יוצרת המופע – נעמה לייזר

רקדנית מקצועית בעלת ניסיון של שנים רבות על במות מקצועיות במסגרת להקות ומחזות זמר בארץ ובעולם. (" שקטק", "אלומיניום", "כמו בסרט", יוסף וכותנת הפסים" ועוד)

מורה להיפ-הופ מזה 13 שנים,יוצרת ומנחת התכנית "הפסקת היפהופ" ששודרה בערוץ ZOOM , וב V.O.D.

מתמחה בהוראת היפ-הופ לגיל הרך ובהמצאת שפה תנועתית המתאימה ללימוד היפ-הופ לגיל הצעיר במסגרות שונות. (חוגים, השתלמויות מורים למחול במרכז ביכורי העיתים, הכשרת וניהול להקות צעירות ובני נוער להופעה על במות)

בוגרת לימודי משחק , תיאטרון ותסריטאות. (מנשר- בית ספר גבוה לאומנות, והסטודיו לאומנויות הבמה מיסודו של יורם לוינשטיין)

כוריאוגרפית עצמאית בעלת עסק לריקודי בת מצווה ותוכן אומנותי לאירועים פרטיים ועסקיים.

 

"החלטתי לשלב את כל האהבות שלי על במה אחת, ממלכת ההיפ-הופ ועולם הילדים, שירים וריקודים המשלבים ומלהיבים את הבמה והקהל גם יחד, מחברים ומקרבים בין ילדים שונים יחד עם כל הצופים והמשתתפים במופע.

אני מאחלת לכל ילד וילדה חוויה של הנאה ואמונה ביכולת להצליח תוך כדי ריקוד , שירה והרבה חיוכים וכוח בדרך"

במופע לוליפופ משתתפים-  נעמה לייזר, ספי סמואל, וצוות רקדנים.

כתיבה:

נעמה לייזר

 

עיבוד ובימוי:

אורי אומנותי

 

לחנים והפקה מוזיקלית:

רפאל סופר

 

כוריאוגרפיה:

נעמה לייזר

 

 

קישור lollipophafakot@gmail.com

 

פתיחת דלתות 11:45

תחילת מופע 12:00

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן