אנסמבל "ביתא פלייבק" במופע תאטרון אילתור

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

אנסמבל "ביתא פלייבק" במופע תאטרון אילתור


תיאטרון פלייבק הוא תיאטרון אימפרוביציה אשר מבוסס על סיפורים אישיים אשר משותפים ומגיעים מתוך קהל הצופים במופע. צפייה או השתתפות במופע פלייבק מייצרת חוויה של "ביחד", של קהילתיות.

המספר, ובאמצעותו הקהל, חווה הקשבה, קבלה, שיתוף, ויכולת לראות כיצד סיפורים מחיי היום יום קמים לתחייה בשילוב מטאפורות, מוסיקה, הומור ועוד. השחקנים מציגים ("משקפים") פרשנויות נוספות לסיפור המסופר ומראים נקודות מבט שונות, תוך שימוש במגוון רחב של טכניקות מעולמות התאטרון, התנועה, היצירה והדמיון.

על פסיכופלייבק ואנסמבל "ביתא פלייבק"

כאשר יוצקים לתוך תבנית תיאטרון הפלייבק הקלאסי אלמנטים מתוך עולם הפסיכודרמה והדרמה-תרפייה, אנו מקבלים איכויות נוספות וצוללים אל תוך עולם הפסיכופלייבק הייחודי, גישה אשר ניחנת באלמנטים תרפויטים ומייצרת אצל המשתתף תחושה של שיחרור והעצמה אישית.

אנסמבל "ביתא פלייבק" היא קבוצת תיאטרון המהווה חלק מפעילותו הענפה של מרכז פסיכופלייבק בניהולו של עומרי כהן.

מרכז פסיכופלייבק ואנסמבל "ביתא פלייבק" המורכב מאנשי טיפול, חינוך ותיאטרון פועל ברחבי הארץ, בין היתר, למען הקהילה ולקידום אג'נדות חברתיות. כחלק מפעילות מרכז פסיכופלייבק הופיעו שחקני האנסמבל מול מגוון קהלים, אוכלוסיות וארועים. לצד ההופעות נוצרו שיתופי פעולה ארוכי טווח עם עמותות שונות כמו גם שיתוף פעולה ייחודי עם צה"ל, שבחר לשלב את הפסיכופלייבק ככלי טיפולי תומך ומעצים לסגל פיקודי בבסיסי טירונים.

פתיחת דלתות 20:30

תחילת מופע 21:00

המחיר המוצג סופי וכולל את עמלת אתר הכרטיסים

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן