״אני דור שני- כעת תורי לספר״ אופירה עזריאלי

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

אופירה עזריאלי

 

 

 

לקראת יום השואה, מופע לבני הדור השני והשלישי..

אופירה עזריאלי, בת לשני שורדי שואה, יוצאת בקריאה אל בני הדור השני והשלישי לשואה, להמשיך ולהפיץ את סיפורי משפחתם. אופירה בעצמה, יצרה מופע אישי, עם סיפורים קצרים אודות בני משפחתה בזמן השואה. היא אומרת כי אלו סיפורים קטנים מתוך שואה גדולה, אשר מתארים מצבים שונים ומשונים, ואפיזודות משעשעות ומזעזעות כאחת. היא מופיעה ברחבי הארץ עם אמה, שהייתה תאומה זהה באושוויץ, מספרות על צעדת המוות והחיים בגטו, ואפילו שרות יחד דואט בפולנית של שיר אותו שרו הילדות הקטנות בגטו.

באירוע תציג אופירה חלק מהמופע הפרטי שלה, תוך כדי אירוח אומנים ויוצרים נוספים, אשר לכל אחד מהם, גם נגיעה משפחתית לשואה ויצרו משהו לזיכרון השואה. המטרה המשותפת, להעביר את המסר, כי זיכרון השואה חייב להישמר ולהיות מסופר בכל הזדמנות, בארץ וגם בעולם, כדי שלא יישכח ויתמסמס חלילה.

אנו חיים בתקופה כי אחרוני הניצולים הולכים ונעלמים מהמפה, ואנו, בני הדור השני והשלישי, חייבים לשמר מורשת זו, בפרט כאשר מכחישי השואה והאנטישמיות גואים ברחבי העולם.

אופירה מזמינה את מי שמזדהה ואכפת לו נושא זיכרון השואה – להגיע, להתרשם מהמופעים ואולי לקחת גם על עצמו להיות סוג של שופר ולספר הלאה על דברים שהיו ״שם״.

אופירה מארחת על הבמה גם את ד״ר רפי קישון, שיספר על אביו, אפרים קישון שהיה ניצול  שואה

וגם את הזמרות: שירלי יובל-יאיר ולימור בלס

*הכניסה חופשית* 

 

 

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן