רמי פיינשטיין בהופעה

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:

רמי פיינשטיין בהופעה


רמי פיינשטיין בהופעה

"רמי פיינשטיין ישאר כאן, כי הוא סינגר סונגרייטר בדמו" יוסי חרסונסקי

"יוצר ישראלי רגיש, משובח בעל יכולת יוצאת מהכלל למשוך את אוזן ולב הקהל" דודי פטימר

שמחה אמתית נוצרה בקהל" דינה רדאי חבית דגים

"אחד הקולות היותר אותנטיים במוזיקה הישראלית החדשה" עודד וייס גיבור תרבות

"השירים של רמי מלאי תובנות, חוכמת חיים, אופטימיות, התבוננות, וגם מוסר השכל… אכן אמש היה יום גדול שהסתיים בטעם של עוד.." יובל אראל

 

רמי פיינשטיין הוא זמר-יוצר, פרפורמר ייחודי, אשר הוציא בשנת 2008 את אלבום הבכורה שלו "עניין של לאט" (הד ארצי) ובשנת 2012 את אלבומו השני "מישהו חייב להישאר כאן" (היי פידליטי). אלבומו השלישי "231" עליו עבד עם המפיק יוסי פיין יצא באוגוסט 2016. האלבום התאפשר לאחר שסיים פרויקט מימון המונים מוצלח שבו זכה הקהל שאסף רמי במשך השנים להחזיר לו הרבה אמון ואהבה. השיר הראשון מתוכו "האם גם אז?" נבחר לשיר השבוע ב-88FM  ונכנס לרשימת בחירת העורכים ברשת ג'.

במהלך עשר השנים האחרונות הופיע רמי פיינשטיין ברחבי הארץ ובחו"ל ואסף קהל מעריצים נאמן. על אף ששירו "Something Amazing" (או כפי שהוא מוכר שיר העגלות/שיר הקניונים) מעולם לא שוחרר לרדיו, הוא זכה ליותר מ- 100,000 השמעות וצפיות באינטרנט. שירו "יום גדול" נבחר לשיר של קבוצת הכדורסל מכבי תל אביב לשנת 2013 וקליפ מיוחד צולם יחד עם שחקני הקבוצה.

גם בארה"ב הקהל של רמי הולך וגדל אחרי 3 טורים בהם הוזמן להופיע באוניברסיטת ברנדיס שבבוסטון, בקהילות היהודיות בשיקגו, באפ סטייט ניו יורק, לוס אנג'לס, אינדיאנה, קונטיקט ,אלבמה ובמועדון הפולק-רוק המיתולוגי ה-Bitter End  בניו- יורק.

רמי מופיע בפורמט אקוסטי כמו גם בהרכב מלא של 6 נגנים. המוזיקה שנעה בין רוק לפולק לפאנקי מוציאה את הטקסטים הייחודים החוצה וביחד הם יוצרים אצל הקהל חוויה ייחודית שעוברת מפה לאוזן. רמי משמש כיום גם כזמר הבית של התכנית "בוקר ספורט" של סלוצקי ודומינגז בערוץ 5 עם פינה שבועית קבועה.

יחד עם רמי על הבמה:

תופים: תובל חיים, סקסופון ופסנתר: דניאל זונדינר, בס: עומר אמילי משה, גיטרה ומלודיקה: עידו בן ארצי

 

 

פתיחת דלתות 21:30

תחילת מופע 22:00

 

 

 

 

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן