רונן ירקון – השקת סינגל וקליפ חדש 'זמן אפל'

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
רונן ירקון
צילום:דניאל אלסטר

רונן ירקון – הופעת להקה לכבוד השקת הסינגל "זמן אפל"
אורחים: רם אוריון
יצחק מאיר – גיטרות
אורן לץ – בס
עופר בן ישראל – תופים
רעות שני – שירה

העשייה המוזיקלית היא תהליך אישי מצד אחד, ומלאה בשיתופי פעולה מצד שני.
את "זמן אפל" כתב עבורי יהלי סובול כחלק מפרויקט הדסטארט, ואני הלחנתי אותו, אפילו בכמה גרסאות, עד שהייתי שלם עם התוצאה. את הקליפ צילמנו בסטודיו ליוגה בו אני מתאמן. שרה איתי נעם רייז רומנו – הכרנו באנסמבל החצר, בו השתתפתי בשנה האחרונה. את אד סטרומר, חברי הטוב שמנגן בשיר על הקונטרבס, הכרתי במקום העבודה… והרשימה יכולה להמשיך ככה עוד רבות, בניסיון לעקוב אחר כל הסתעפויות השירים והקשרים.

בשנה האחרונה אני מקליט שירים אותם הלחנתי לטקסטים של יהלי סובול, נתן זך, אברהם חלפי, דנה מרקוביץ, ישראל פנקס ועוד, כחלק מתהליך מתמשך של התפתחות ביצירה, שהתבססה עד לאחרונה בעיקר על הטקסטים שכתבתי בעצמי בשלושת האלבומים הראשונים. בהופעות קודמות זכיתי לארח בין היתר את אלון עדר, אבי גרייניק ורונית רולנד. בהקלטות החדשות שיפורסמו בקרוב משתתף גם נדב הולנדר, ולאורך השנים הקליטו איתי פיטר רוט, אלון הלל, פטר ורטהיימר, עופר פלד, גלעד דוברצקי ועוד רבים וטובים.

במהלך הלימודים בבן-גוריון, ניסיתי לראשונה את תפקיד הזמר-יוצר על הפסנתר במקלט של מעונות ג' ועם כמה הרכבי סטודנטים באר שבעיים ("השכנה ממול", "המהנדסים", "אובדי במה") במפגשי במה פתוחה שארגנתי עם חברים, ביום הסטודנט וברחבי באר שבע ובהמשך גם בתל אביב. אוירת הקמפוס התחלפה עם השנים בשגרה שבין המשרד לפארק הירקון, ועם החיבור לאורן לץ – בסיסט ומפיק מוזיקלי רב פעלים הוקלטו האלבומים "דיבורים לטווח ארוך" – 2012, "כורח הנסיבות" – 2015 ו"תעוזה" – 2017. אלבום חדש מתוכנן לצאת בהמשך השנה.

28.7.2018
פתיחת דלתות 20:30
תחילת מופע 21:00

מחיר כרטיס ביום המופע במזומן , 30 ש"ח.

 

יום:
פתיחת דלתות:
תחילת מופע:
דילוג לתוכן